in ,

Arbitrum Ekosisteminde Yer Alan Gem Projeler

Arbitrum, geçtiğimiz günlerde yaptığı duyurularla birlikte ilgileri üzerine çekti. ARB’nin lansmanını ve DAO’ya geçiş aşamasını duyuran Arbitrum, ekosisteminde yer alan varlıklara katkı sağladı. 

Arbitrum’un yaptığı duyurular sonrası ekosistem içerisinde yer alan birçok varlık yükseliş yaşadı. Bu yazımızda, Arbitrum ekosisteminde yer alan gem coin’leri sizler ile paylaşacağız. 

Sperax (SPA)

Sperax, protokolü üzerinde yazılım ürünleri oluşturmaya odaklanan açık kaynaklı bir geliştirme projesidir. Sperax, ilk otomatik getiri sağlayan stablecoin’i ve bir dizi DeFi uygulamasını geliştirmiştir. 

Projenin ortaya çıkmasındaki temel hedeflerden biri kendini blok zincir teknolojisi ile tüm finansal faaliyetlerinden yararlanmaya adamasıdır.

Synapse Protocol (SYN)

Synapse Protocol, merkeziyetsiz bir zincirler arası altyapı projesidir. Bridge, cross-chain mesajlaşma protokolü ve stableswap gibi ürünler sunar. Synapse Protokolü, zincirler arası işlemlerin geçerliliği konusunda konsensüse varmak için bir mesajlaşma çerçevesinden ve ekonomik olarak güvenli bir yöntemden oluşur.

Synapse, geliştiricilerin gerçekten yerel zincirler arası uygulamalar oluşturmak için yararlanabilecekleri herhangi bir blok zincirinde konuşlandırılabilen genişletilebilir bir akıllı sözleşmeler seti sağlar.

TrustFi Network (TFI)

TrustFi Network, DeFi pazarı için çok zincirli bir ortama dayanan ve DeFi’nin potansiyelini ortaya çıkarmak için kripto varlıklarının dağıtımına, likidite yönetimine, topluluk faaliyetlerine ve DAO yönetimine odaklanan merkeziyetsiz bir BaaS çözümüdür. TrustFi ağındaki etkinlik, ağın yerel tokeni olan TFI tarafından kontrol edilir.

Dopex (DPX) 

Dopex, merkeziyetsiz opsiyon borsasıdır. Dopex, opsiyon alıcıları için kazançları en üst düzeye çıkarırken likiditeyi de en üst düzeye çıkarmayı ve opsiyon yatırımcıları için kayıpları en aza indirmeyi amaçlar. 

GMX (GMX) 

GMX, düşük swap ücretlerini ve sıfır fiyat etkisine sahip trade işlemlerini destekleyen merkeziyetsiz bir spot ve sürekli borsadır. 

Trade işlemleri, likidite sağlayıcılarına piyasa yapıcılığından, swap ücretlerinden ve marjin ticaretinden ücretler kazandıran çoklu varlık havuzu tarafından desteklenir.

Gains Network (GNS) 

Gains Network, güçlü ve kullanıcı dostu bir ticaret platformudur. Ek olarak, gTrade’in diğer tüm platformlardan daha fazla sermaye verimliliği sunar.

GNS, 150X’e kadar marjinli kripto ticareti ve 100X’e kadar marjinle hisse senetleri ve 1000X’e kadar da büyük forex çiftleri ile ticaret yapılmasına olanak sağlıyor.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

TrustFi, İlk Domain Name Satışını Duyurdu!

Arbitrum

Arbitrum (ARB) Listelenmeye Başladı