in ,

Arbitrum Ekosisteminde En Çok Kazandıran NFT Koleksiyonları

Arbitrum, kullanıcılar ve geliştiriciler için DApp maliyetini ve gecikmesini azaltan bir Ethereum ölçeklendirme çözümüdür. Bugün size Arbitrum ekosisteminde en çok kazandıran NFT koleksiyonlarının detaylarını sunduk.

NewCryptoSpace

NewCryptoSpace tamamen “zincir üzerinde oluşturulmuş” merkeziyetsiz domain sistemidir. 2022 yılında Arbitrum zinciri üzerinde geliştirilen NewCryptoSpace yalnızca domain name sistemi olmayı değil, pfpNFT ile tüm domain name uygulamalarını birleştiren birleşik bir çerçeve sunmayı planlamaktadır.

NewCryptoSpace NFT’leri son 7 günde 511 kez satıldı. NewCryptoSpace’in toplam satış hacmi 5,95 bin dolardı. Bir NewCryptoSpace NFT’nin ortalama fiyatı 11,6 dolardı. Toplam 5.982 token arzına sahip 5.318 NewCryptoSpace sahibi var.

BracketX Contract NFT

Bracket, temel altyapı olarak blok zinciri için optimize eden özelliklere sahip olacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Braket Protokolü, brackets ve kanallar tarafından satın alınan sözleşmeler için ERC-721 NFT’leri basar. NFT, ilişkili sözleşmedeki bir talebi temsil eder ve bu nedenle talep veya sona erme tarihinden önce devredilemez.

BracketX Contract NFT NFT’leri son 7 günde 46 kez satıldı. BracketX Contract NFT’nin toplam satış hacmi 2,31 bin dolardı. Bir BracketX Contract NFT NFT’nin ortalama fiyatı 50,2 dolardı. Toplam 10.258 token arzına sahip 7.491 BracketX Contract NFT sahibi var.

Smol Age Animals

Smol Age, Smolverse’in nasıl geliştiğinin hikayesidir. Smol Age’deki ilk koleksiyon Arbitrum zincirinde geliştirilmiş 5.678 Neandersmol olacak. Gelecekteki koleksiyonlar, Smols Brains’in birden çok zaman diliminde birden çok perspektiften nasıl geliştiğinin öyküsünü anlatmaya devam edecek.

Smol Age Animals NFT’leri son 7 günde 9 kez satıldı. Smol Age Animals’ın toplam satış hacmi 404,11 dolardı. Bir Smol Age Animals NFT’nin ortalama fiyatı 44,9 dolardı. Toplam 6 tokene sahip 198 Smol Age Animals sahibi var.

The Garden of Arbitrum

Arbitrum ekosisteminde geliştirilen Smulips, 5 bin tane çeşitli lale deseninden oluşuyor. The Garden of Arbitrum NFT’leri son 7 günde 39 kez satıldı. The Garden of Arbitrum’un toplam satış hacmi 599,14 dolardı. Bir The Garden of Arbitrum NFT’nin ortalama fiyatı 15,4 dolardı. Toplam 4.365 token’e sahip olan 1.562 The Garden of Arbitrum sahibi var.

Aboard NFTs

Aboard NFTs son 7 günde 2729 kez NFT satıldı. Aboard NFTs toplam satış hacmi 5,04 bin dolardı. Bir NFT’nin ortalama fiyatı 1,8 dolardı. Toplam 244.537 token arzına sahip 69.665 Aboard NFT sahibi var.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Bölümümle ilgili ortaya koymuş olduğum çeşitli akademik çalışmalarım bulunuyor. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Kripto Türevleri Nasıl Çalışır?

Bitcoin, Goldman Sachs

Bitcoin (BTC) Düşmeye Devam Edecek mi?