in ,

Arbitrum Airdrop’unu Kaçıranlara Diğer Olası Airdrop’lar

Arbitrum, beklenen airdrop etkinliğini yakın zamanda gerçekleştireceğini duyurdu. Arbitrum airdrop etkinliğini kaçıranlar için potansiyel airdrop etkinliklerini listeledik. 

Sui Network

Sui, Aptos gibi Move programlama dilini kullanan yüksek performanslı bir Layer-1 blok zinciridir. Kısa süre önce Testnet Wave 2’yi kullanıma sunan Sui, airdrop ile ilgili net bir açıklama yapmasa da testnet sürecine katılan kullanıcılara airdrop dağıtma ihtimali bulunuyor. 

ZigZag 

Kasım 2021’de piyasaya sürülen merkeziyetsiz borsa (DEX) ZigZag, yakın zamanda bir airdrop gerçekleştireceğini duyurdu. Borsa, yaklaşık 110.000 adrese 35.000.000 ZZ token dağıtacağı toplam 7 tur airdrop gerçekleştirmeyi planlıyor. Toplam arzın yaklaşık %35’ini temsil eden 35.000.000 ZZ tokeni dağıtmayı planlıyor. 

NFT drop

Scroll

Ethereum uygulamaları ve araçları için yerel uyumluluk sağlayan zkEVM tabanlı zkRollup olan Scroll, kısa süre önce airdrop imasında bulundu. Projenin ilerleyen süreçte airdrop gerçekleştirme ihtimali bulunuyor. 

Shardeum

Shardeum, verimli bir şekilde ölçeklendirme gerçekleştirmek için dinamik durum paylaşımını kullanan Ethereum Sanal Makinesi (EVM) üzerine kurulmuş bir akıllı sözleşme platformudur. Shardeum resmi olarak bir airdrop gerçekleştireceğini duyurmadı ancak olası bir airdrop etkinliği için projenin kısa süre önce başlattığı metanete katılabilirsiniz. Betanet’e katılmak, potansiyel bir airdrop durumunda sizi bir adım öne geçirecektir. 

Sei Network 

Sei Network, Cosmos SDK ile oluşturulmuş bir Layer-1 blok zinciridir. Sei Network, ilerleyen süreçte token arzının %1’ini airdrop olarak dağıtacağını onayladı. Henüz bir tarih belli değil ancak potansiyel airdrop etkinliği için testnet ile etkileşime girmeniz gerekiyor. Seinami testnet üzerinde çeşitli görevlerden oluşan 4 farklı eylem bulunuyor. Bu eylemlerden 1 tanesinin süresi geçti fakat diğer 3’ü hala açık durumda. Bu görevler, Sei’nin doğrulayıcı kullanılabilirliğini ve güvenliğini test etmek için tasarlanmıştır. Seinami Testnet ile etkileşim kurarak potansiyel airdrop için bir adım önde olabilirsiniz. 

Fuel Labs

Fuel Labs, dünyanın en hızlı modüler yürütme katmanı Fuel’i ilave ediyor. Beta-2 testnet kısa süre önce yayına girdi. Bu testnet ile etkileşim kurarak potansiyel airdrop etkinliğinden faydalanabilirsiniz. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Arbitrum

Arbitrum $ARB Coin Nasıl Çalışacak?

Bitcoin (BTC) Boğaları 30.000 Doları Hedefleyecek