in ,

Arbitrum Airdrop’u En Hızlı Nasıl Claim Edilir?

Arbitrum Vakfı, 16 Mart 2023’te yaptığı duyuruyla ARB’nin lansmanını ve Arbitrum’un merkeziyetsiz özerk kuruluşa (DAO) geçişini duyurdu. 

Arbitrum arzının %12.75’i 23 Mart 2023’te airdrop yoluyla kullanıcılara dağıtılacak. Topluluğun sahip olduğu tokenlerin geri kalanı ise zaman içinde Arbitrum Foundation ve DAO tarafından dağıtılacak. 

Arbitrum airdrop’larından yararlanabileceğiniz borsalar arasında Bybit’te bulunuyor. Bu yazımızda sizlere Bybit üzerinden en hızlı nasıl Arbitrum airdrop claim edebileceğinizi anlatacağız. 

  • Uygunluk kriterlerini yerine getirdiğinize inanıyorsanız, uygunluğunuzu doğrulamak ve airdrop hakkınızı görüntülemek için resmi Arbitrum web sitesine gidebilirsiniz. “https://arbitrum.foundation/“ bu link üzerinden Arbitrum web sitesine ulaşabilirsiniz. 

  • Bir sonraki adım olarak “Connect Wallet” butonuna tıklayarak cüzdan sağlayıcınızı seçmelisiniz. (MetaMask, Trust Wallet, Brave veya Ledger)
  • Biz bu yazımızda örnek olarak MetaMask kullanacağız. Metamask cüzdanınızda halihazırda Arbitrum One ağına sahip değilseniz merak etmeyin. Ağı eklemenizi isteyen bir pencere açılacak. 
  • Açılan pencerede ağ detaylarının doğru olduğunu kontrol ettikten sonra “Approve” ve “Swtich Network” butonlarına basın. 

  • Cüzdanınızı başarıyla bağladıktan sonra ana sayfa üzerinde yer alan “Check Eligibility” butonuna tıklayabilirsiniz. 
  • Eğer airdrop almaya hak kazanıyorsanız airdrop sırasında alacağınız token sayısı sol bölümde, yerine getirdiğiniz kriterler ise sağ bölümde yer alacak. Daha fazla ayrıntıyı görmek için listeyi “+” işaretiyle de genişletebilirsiniz. 

Arbitrum Airdrop’unu Kimler Talep Edebilir? 

Erken benimseyenleri ödüllendirmek ve airdrop sırasında alacakları token sayısını belirlemek için bir puan sistemi tasarlandı. 

Kullanıcılar, #58642080 blok yüksekliğinde yakalanan 6 Şubat 2023 anlık görüntüsünden önce gerçekleştirdikleri her kriter için bir puanla ödüllendirilir. Kullanıcılar en fazla 15 puan kazanabilir ve airdrop’a hak kazanmak için en az üç puan gereklidir. Sahip olduğunuz puan sayısına göre alacağınız ödül miktarı da değişkenlik göstermektedir. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

Faiz Kararı Sonrası Bitcoin (BTC) Nasıl Fiyatlanıyor?

Telegram Kullanıcıları Sohbetler Üzerinden USDT Gönderebilecek