içinde ,

Arbitrum Airdrop Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Arbitrum

Arbitrum kısa süre önce bir dizi on chain görev yayınladı. Bu görevleri gerçekleştirerek $ARBI airdrop’tan yararlanabilmek için şansınızı artırabilirsiniz. Airdrop’tan faydalanmak istiyorsanız bu sıralar bolca Arbitrum ağında vakit geçirmekte fayda var. 

Arbitrum, kullanıcılar ve geliştiriciler için DApp maliyet ve gecikmesini azaltan bir Ethereum ölçeklendirme çözümüdür.

“Optimistic Rollup” olarak bilinen Ethereum’un popüler ölçekleme çözümlerinden birinin bir varyasyonunu kullanan protokolü, zincir üzerinde kullanılan veri miktarını en aza indirmekte ve ortak Ethereum araçlarını kullanarak EVM akıllı sözleşmelerini desteklemektedir. Protokolün akıllı sözleşmeleri, işlem ücretlerini önemli ölçüde azaltmakta, gizlilik ve güvenlikten ödün vermeden özelleştirilebilmektedir.

Ethereum mainnet’ten (L1), Arbitrum One ve Arbitrum Nova ağlarına bridge yapın. Bridgre’in official bağlantısı: https://bridge.arbitrum.io/ . Bunu; Metamask, WalletConnetct ve Coinbase Wallet ile gerçekleştirebilirsiniz.

Arbitrum’da 2 veya daha fazla dapp ile etkileşime geçin ve 2 veya daha fazla NFT’ye sahip olun. Dapp’lerin bağlantısı: http://portal.arbitrum.one

Guildxyz’deki görevleri tamamlayarak ödüller kazanabilirsiniz. On chain aktivitesi, $ARBI için uygunluğunuzu büyük ölçüde belirleyecektir. Resmi guild bağlantısı: https://guild.xyz/arbitrum

Ağda liquidity provider ve trader olarak GMX_IO ve HopProtocol liquidity pool’ları ile ilgilenebilirsiniz, tüm bunlar on chain faaliyetler olarak sayılır ve token’lı bir airdrop gerçekleştiği takdirde ödüllerinizi en üst düzeye çıkarır.

Nitro & Odyssey belki yakın zamanda devam edebilir. Odyssey, insanların ekosistemdeki görevlere katılmaları ve NFT’ler kazanmaları için oyunlaştırılmış (ne kadar çok görev, o kadar çok NFT vs.) bir yoldu. İnsanlar bunun üzerine spekülasyonlar yapıyor, $ARBI airdrop olasılığını artırıyor.

Arbitrum’dan 7 gün veya daha fazla beklemeden hızlı bir şekilde bridge out gerçekleştirebilmek için HopProtocol, Orbiter_Finance veya BungeeExchange kullanabilirsiniz.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Garin Kazanciyan tarafından yazıldı.

Kadir Has Üniversitesi Ekonomi ve Uluslararası Ticaret & Finans departmanlarından derece ile mezun oldum. Çeşitli akademik çalışmaların ardından finans sektöründe bir aracı kurumun araştırma departmanında analist olarak 2.5 yıl kadar görev aldım. Blokzincir teknolojisiyle 2019 yılında tanıştım. Kendimi bu konuda geliştirmeye devam ediyorum.

NEARCON Fuarı Nedir? Nerede Olacak?

Findora, Rialto Bridge

Findora ve Polygon’un Rialto Bridge Testnet’i Yayında! Nasıl Katılınır?