içinde ,

Aralık Ayının İlk Haftasında Piyasaya Çıkacak Olan NFT Gaming Projeleri

Aralık Ayının İlk Haftasında Piyasaya Çıkacak Olup Dikkat Çeken NFT Gaming Projelerini sizler için derledik.

blockchain oyunu

KingSpeed (KCS)

KingSpeed, oyuncuların, bir yarış dünyasında diğer oyunculara meydan okumak için NFT arabalarını ve ekipmanlarını kullandığı, oynaması ücretsiz (free-to-play) ve oyna-kazan (play-to-earn) oyun modelini benimseyen bir blokzinciri tabanlı bir yarış oyunudur. Kingspeed’de kullanıcılar Arabalar, Sürücüler, Dişliler ve Yarış Pistleri dahil olmak üzere nadir sanal öğeleri toplayabilir. Ayrıca oyuncular, toplanabilir koleksiyon eşyalarıyla yarışlara katılabilir. KingSpeed, kullanıcıların oyunu oynarken ödüller kazanmalarını sağlayan birden fazla oyun modu ve aktivite içermektedir.

KingSpeed oyununun yerel token’ı $KCS’dir. Token’ın yönetim ve oy kullanma gibi temel ullanım amçları dışında; Koleksiyon Öğeleri satın almak, Sürpriz Kutuları (loot box) açmak, NFT araba kiralamak, tahmin oyunlarına katılmak, oyunda bir başarı tamamladığınızda karşılığında verilen ödül ve 1’e 1 yarışlarda ücret olarak ödenmesi gibi birçok kullanım amacı bulunmaktadır.

  • IDO Fiyatı: 0,05$
  • Toplam Arz: 200,000,000 $KCS

Zodium (ZODI)

Zodium, LINE FRIENDs’ın eski kurucu ortağı ve üyeleri tarafından hayata geçirilen, 3D animasyonlu karakterler ile NFT tabanlo bir oyna-kazan (play-to-earn) projesidir. Zodium’un ilham kaynağı, 12 zodiac hayvanının ve 12 yıldız işaretinin antik doğu efsanelerinden gelir. Zodium evreninde oyuncular, herkes zodiac karakterlerini toplayarak ve oyun oynayarak ekosisteme katkıda bulunabilir. Böylelikle token’lar $ZODI elde edebilir. Zodium’un vizyonu, NFT, oyun, animasyon ve çeşitli IP işletmeleri dahil olmak üzere birçok iş sektöründe benzersiz hikayeler anlatan küresel bir içerik şirketi olmaktır.

Zodium, ekosistemi (cosmos) için bir ERC-20 yönetim token’ı olarak (ZODI) kullanır. ZODI’yi çeşitli yollarla edinerek, token sahipleri oyun oynayabilir, önemli konularda oy kullanabilir ve ödüllerini talep edebilir.

  • IDO Fiyatı: 0,08$
  • Toplam Arz: 888,888,888 $ZODI

ArcadeNetwork (ARC)

ArcadeNetwork, oyunculara ve geliştiricilere yepyeni bir oyun metaverse deneyimi vadeden bir platformdur. ArcadeNetwork, oyun endüstrisinde oyuncuların bir oyun veya metaverse’de herhangi bir varlık satın almalarına ve istedikleri oyunlarda veya metaverse’de kullanmalarına olanak tanıyan birlikte çalışabilirlik (interoperability) sağlamaktadır.

ArcadeNetwork, oyun endüstrisi için standartlar oluşturma adımı atıyor. Bu standardizasyon, ArcWrappers yardımıyla gerçekleştiriliyor. ArcWrappers aracılığıyla küresel bir standart uygulayarak oyun endüstrisindeki en büyük engeli ortadan kaldırmayı hedeflemekten başka, ArcadeNetwork, ArcadeNetwork Bridge sayesinde oyun geliştiricilerine, metaverse için herhangi bir yeni varlık geliştirmeden, anında metaverse aktarımı olanağı sağlar.

$ARC token, ArcadeNetwork’ün yerel utility token’ıdır. $ ARC token’ı, oyun varlıklarını satın almak, takas veya geri tazmin etmek için $ARC token’ına çevirmek veya farklı oyun ortamlarındaki varlıkları satın almak için birlikte çalışabilir bir token olarak kullanılabilir.

12 Legions (CTL)

Twelve Legions, karakterlerin bir blokzinciri üzerinde NFT’lerle temsil edildiği sıra tabanlı bir strateji oyunudur. Twelve Legion’da iki temel token bulunmaktadır:

Chaos of Twelve Legions token’ı (CTL): Bu, proje yönetimi ve sistem geliştirme token’ı.

Piece of Materials (POM): In-game token’ıdır. POM, oyun içi etkinliklere katılan oyuncuları ödüllendirmek için kullanılacaktır.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Garen Varjabetoğlu tarafından yazıldı.

Fransa'da, Nice Sophia Antipolis Üniversitesi'nde Ekonomi-Yönetim bölümünden mezun oldum. Fransızca ve İngilizce dillerine hâkimim. Bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra, blokzinciri teknolojisiyle tanıştım ve kendimi bu alanda geliştirmekteyim.

Kriptopara

MOBOX (MBOX), Alien Worlds (TLM) ve Zcash (ZEC) Teknik Analizi | 1 Aralık 2021

Twitter, öncü sosyal medya uygulamalarından biri.

Twitter’ın Yeni CEO’su Parag Agrawal Kimdir?