in , ,

Aptos’ta Dikkat Çeken NFT Projeleri

Yeni ve bağımsız bir proje olan Aptos, dünya çapında çok sayıda kullanıcıya güvenilir ve kullanışlı bir blok zinciri ağı sağlamaya odaklanmıştır. Aptos, geliştiricilerin geleceğe yönelik uygulamaları verimli bir şekilde oluşturması için Move ile tasarlandı. Bu yazımızda Aptos’ta dikkat çeken NFT projelerini derledik.

Aptos Monkeys

Maymun temalı NFT projelerine bir yenisi eklendi diyebiliriz. Aptos Monkeys, Aptos blok zincirinde yer alan bir NFT projesidir. Topluluk, maymun şeklinde karakterlerden oluşan koleksiyonun yenilikçi adımlarla daha da büyüyeceğini ileri sürüyor. Proje, Aptos’ta NFT topluluklarını oyunlaştırmaya yardımcı olacak 5.000 maymundan oluşuyor. 25 Ekim’de yapılacak olan Aptos Monkeys mint Topaz launchpad’de gerçekleşecek.

Bruh Bears

Bruh Bears, ilgi çekici topluluğa sahip ayı temalı NFT koleksiyonudur. Topluluk, Aptos’un kitlesel olarak benimsenmesini sağlamada kritik bir rol oynayacaklarına inanıyor. Bununla birlikte topluluk Aptos NFT’lerini ve ekosistemini geliştirmeyi amaçlıyor. Koleksiyon hakkında henüz detaylı bir bilgi paylaşılmadı.

Topluluk, Aptos ekosisteminden yararlanırken NFT sahiplerinin de Aptos’u keşfetmelerine olanak tanıyor. Aptonians topluluğu, Aptos ekosisteminde yer alan mevcut projelerin ve kullanıcıların ürünler oluşturmasına yardımcı olmak için tüm Aptos kullanıcılarını ve geliştiricilerini erken bir aşamada bir araya getirmeyi amaçlıyor.

Spooks

Tasarımıyla dikkat çeken Spooks, Aptos’taki her projeyi keşfetmek ve incelemek için kullanılabilecek çok çeşitli analiz araçları sunuyor. Proje, Aptos ekosisteminde en çok hype alan projeler listesinde dördüncü sıraya yerleşti. Spooks, tüm Aptos ekosistemine değer ve fayda sağlama misyonuna sahip bir koleksiyondur.

Aptos Koalas Army

Aptos ekosisteminde en çok hype’lenen 5. proje Aptos Koalas Army. Proje, Aptos blok zincirindeki koala temalı ilk koleksiyon olmasıyla dikkat çekiyor. Tsunami Finance ile ortaklık kurduğunu duyuran topluluk bu iş birliği sayesinde NFT sahiplerine özel avantajlar sağlamayı planlıyor. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Bölümümle ilgili ortaya koymuş olduğum çeşitli akademik çalışmalarım bulunuyor. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Semi-Fungible Token (SFT) Nedir? Ne İşe Yarar?

Cortex (CTXC) Nedir? Nasıl Alınır?