in ,

AptosLaunch Token (ALT) Nedir? Nasıl Alınır?

Aptos ekosistemindeki ilk merkeziyetsiz Launchpad olan AptosLaunch’ın token’ı ALT nedir ve nasıl alınır detaylarını gelin birlikte inceleyelim. 

AptosLaunch, Aptos ağı üzerine kurulmuş, Aptos Web 3.0 ekonomisine güç veren topluluk odaklı bir Launchpad’dir. En güvenli ve en ölçeklenebilir Layer-1 blok zinciri olma hedefiyle hareket eden Aptos’ta, likiditeyi artırmayı ve kripto projelerini güçlendirmeyi amaçlar.

AptosLaunch Ekibi ve Yatırımcıları

AptosLaunch, Aptos proje sahiplerini güçlendirmek için Aptos ekibi tarafından sıfırdan tasarlanıp desteklenmektedir. Aptos, Mo Shaikh ve Avery Ching tarafından ortaklaşa bir şekilde Aptos Labs tarafından kurulmuştur.

Bu projenin oluşturulmasındaki temel amaç, iki kurucu ortağın Diem blok zinciri projesinde orijinal olarak geliştirdikleri teknolojiyi geliştirmeye devam etmek istemeleridir. Ekibin son derece deneyimli olduğu ve Aptos’u güvenli, ölçeklenebilir ve erişilebilir bir ağ olarak oluşturmaya çalıştıkları biliniyor. 

AptosLaunch Artıları ve Eksileri

AptosLaunch Token (ALT), AptosLaunch Ekosistemi için yardımcı token’dır. Aptos’un ekosistemdeki en güvenli ve en ölçeklenebilir Layer-1 blok zincirini oluşturma misyonuyla gelişmiştir. Token sahipleri proje için oylama, Insurance Fund (Sigorta Fonu), Launchpad projelerine katılım, Staking ödül ve takviyesi gibi konularda ayrıcalıklı olur. Aptos yeni bir proje olduğu için AptosLaunch’ta proje oranında büyüme sağlar.

AptosLaunch Yol Haritası

2022 yılının 3.çeyreğinde Testnet’te Demo sürümünün hazırlanması ve Petra, Marslı, Pontem gibi cüzdanlar ile entegrasyonun gerçekleştirilmesi planlanıyordu. 2022 yılının son çeyreğinde ise ana ağda AptosLaunch’ı başlatılması ve token’ın Blocto, Crypto.com, Bitkeep gibi cüzdanlar ile entegrasyonu bekleniyor. 2023 yılı içerisinde ise bağlantıların güçlendirilmesi, Launchpad’e NFT projelerinin dahil edilmesi ve NFT stake etme özelliğinin getirilmesi planlanıyor.

AptosLaunch Tokenomisi

Token Adı: AptosLaunch Token
Ticker: ALT
Max Arz: 100,000,000
Ağ: Aptos Chain and Ethereum ERC20
Token türü: Utility, Yönetişim

AptosLaunch Token (ALT) Nasıl Alınır?

AptosLaunch Token, son 24 saatte %0.5 artış göstererek 0,0639 dolardan işlem görüyor. Son 24 saatlik işlem hacmi 2.240.117 dolar olan token’ın ticaretinin yapıldığı en aktif piyasa Kucoin’dir. KuCoin üzerinden ALT alım satımı yapabilirsiniz. Piyasada AptosLaunch Token için popüler işlem çiftleri arasında ALT/USD, ALT/TRY ve ALT/EUR bulunuyor.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Bölümümle ilgili ortaya koymuş olduğum çeşitli akademik çalışmalarım bulunuyor. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

kripto

Samuel Bankman-Fried, FTX’in Çöküşüyle İlgili Açıklama Yaptı!

BlueMove Nedir?