in ,

Aptos, Aptozeum’un Testnet Üzerinde Yayınlandığını Duyurdu!

Aptos, merkeziyetsiz finans (DeFi) uygulama platformu Aptozeum’un Aptos Testnet üzerinde konumlandırıldığını duyurdu. 

Aptos Insights Twitter hesabı üzerinden yapılan paylaşımda, ilk katılımcıların ödül alma şansına sahip olabileceği de belirtildi. 

Aptos Insights, paylaştığı tweet dizisinde ödül kazanmak için yapılması gerekenleri de listeledi.

Yapılması gerekenler şöyle sıralandı: 

  • https://aptozeum.com/ adresine giderek cüzdanınızı bağlamalısınız.
  • Cüzdanınızı bağladıktan sonra Aptozeum Multisender’a tıklayarak “Token Seç” demeli ve ardından AptosCoin’i seçmelisiniz. 

  • Bu işlemin ardından, tahsis alanı yazan bölüme cüzdan adresinizi girmelisiniz. 

 

  • Cüzdan adresini girdikten sonra göndermek istediğiniz coin sayısını belirleyerek “İLERİ” ye tıklayın. 
  • Bir sonraki adım olarak ileri butonunu tıkladıktan sonra açılan sayfanın sağ alt tarafında yer alan “Send” butonuna tıklamalısınız

  • Son olarak Aptozeum Discord kanalına katılın ve Testnet-reports 1.0 kanalına adresi yazarak paylaşın. Yapmanız gereken her şey bu kadar. 

Aptos Nedir?

Aptos, Web3 kullanıcı deneyimini yeniden tanımlayan ürünler ve uygulamalar geliştiren Layer-1 çözümüdür. Aptos blok zinciri, merkeziyetsiz uygulamaların kontrolsüz bir şekilde büyümesi ile blok zincirinde yaşanan yüksek maliyet, düşük verim, kesinti, güvenlik, güvenilirlik ve yükseltilebilirlik konularını temel ilke olarak benimsemiştir. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

Spin Airdrop Duyurusu Yaptı! Airdrop’tan Yararlanmak için Neler Yapmalıyız?

fenomenlerinin

Türk Kripto Fenomenlerinin Gündeminde Neler Var? | 23 Kasım 2022