in ,

Aptos (APT) Ekosisteminde Yaşanan Son Gelişmeler

Aptos, ölçeklenebilir bir Layer-1 blok zincir projesidir. Bu yazımızda, Aptos ekosisteminde yaşanan son gelişmeleri ele alacağız. 

Outlier Ventures, Aptos ile gerçekleştireceği Move Accelerator (hızlandırıcı) için başvuruların devam ettiğini duyurdu. 

Aptos Labs, işlem gecikmelerinde %40-80 oranında azaltma sağlayacak yenilik ile ilgili detayları paylaştı. 

Aptos, dünya turu kapsamında gerçekleştirdiği hackathon’lara devam ediyor. Proje, Hollanda’da gerçekleştirilen hackathon’u tamamladığını duyurdu. 

Proje, işlem gecikmelerinde azalma sağlayacak olan Shoal yeniliğini duyurdu. 

Aptos Türkiye, 15 Haziran’da bir AMA etkinliği gerçekleştirdi. Etkinlikte Hollanda hackathon’u, projedeki son gelişmeler ve Web3 gaming deneyimi hakkında konuşuldu. 

Tüm bunların yanı sıra Aptos, Bitcoin’in yatay hareket ettiği ve düzenleyici baskının arttığı bu süreçte bir gün içinde en çok artış gösteren kripto varlıklar arasında yer aldı. APT fiyatı bir gün içinde %5 artarak günün en çok değer kazanan ikinci varlığı oldu. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

funding round

Haftanın Öne Çıkan Funding Round Etkinlikleri

Quant (QNT) Nedir? Nasıl Alınır?