in ,

Aptos (APT) Ekosisteminde Yaşanan Son Gelişmeler

Yeni ve bağımsız bir proje olan Aptos, dünya çapında çok sayıda kullanıcıya güvenilir ve kullanışlı bir blok zincir ağı sağlamaya odaklanmıştır. Bu yazımızda Aptos ekosisteminde yaşanan son gelişmeleri ele alıyoruz. 

EVM tabanlı blok zincirlerinde eksik olan güvenlik özelliklerine sahip Layer-1 blok zinciri olan Aptos,  Layer-1 ağında yaşanan güvenilirlik, ölçeklenebilirlik ve kullanılabilirlik sorunlarını çözmeye odaklanmıştır.

Xangle Blockchain Foundation Week başladı. 18 Ocak tarihine kadar devam edecek Xangle Blockchain Foundation Week’in ilk gününde Aptos sahnedeydi. 

Aptos, resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda projenin CEO’su Mo Shaikh’in 2023 Aptos Dünya Turu’nu başlattığını açıkladı. Yapılan paylaşımda şu ifadelere de yer verildi: 

“Aptos’u bir sonraki adımda nerede görmek istediğinizi söyleyin.”

Aptos ve Chainstack entegre oldu. “En yeni entegrasyonumuzla tanışın” başlığıyla paylaşılan gönderide, Chainstack ve Aptos’un entegrasyonunun tamamlandığı duyuruldu. 

Dorahacks Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda, AptosGrantDAO’nun bir sonraki finansman turunu duyurdu. Bu tura katılmak isteyenlerin 17 Şubat’tan önce başvurması gerekiyor. 

  • Tüm bunların dışında Aptos projesinin yerel kripto varlığı APT, son 7 gün içinde %82 değer kazandı. APT, yaşadığı bu yükseliş ile beraber fiyatını 8.18 dolar seviyesine kadar yükseltti. Popüler varlık bu yazının yazıldığı sırada 7.56 dolar seviyesinden fiyatlanıyordu. APT, hafta başında yaşadığı yükselişin öncesinde ise 3.80 dolar seviyelerinde fiyatlanıyordu. 

 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

Haftanın Öne Çıkan Funding Round Etkinlikleri

Mantle Network Testnet ile Nasıl Etkileşime Girilir