in ,

Aptos (APT) 2. Airdrop Furyası Kapıda mı?

Aptos

Topluluğumuzun tecrübeli ismi Bratu,“Aptos $APT 2. airdrop furyası kapıda mı?” başlıklı bilgilendirici tweet flood’unu takipçileriyle paylaştı.

Aptos, topluluk için ayrılan tokenlerin yalnızca %3’ünü airdrop yaptı! 480 milyon $APT token hala topluluk tarafından alınabilir durumda.

Airdrop Stratejisi

1. Adım: theaptosbridge.com/bridge adresine gidin ve herhangi bir zincirden Aptos’a para aktarın. Aptos Bridge, LayerZero üzerine inşa edilmiştir, böylece bir taşla iki kuş vurmuş oluruz.

 

2. Adım: Petra Wallet’ı yükleyin.

3. Adım: liquidswap.com/#/ adresine gidin ve swap yapın. Swap yapacağınız miktar ne kadar yüksek olursa genelde daha avantajlı bir konum sağlıyor.

4. Adım: bluemove.net adresine gidin ve NFT satın alın veya satın. Başka bir pazarlara da göz atın: topaz.so

5. Adım: aptosnames.com adresine gidin ve bir alan adı satın alın. Aktif bir kullanıcı olarak kalmak için haftalık işlem yapma alışkanlığı edinin.

6. Adım: app.tortuga.finance adresine gidin ve $APT‘nizi stake edin.

7. Adım: forum.aptoslabs.com/badges adresine gidin, bir hesap açın ve topluluk rozetleri toplayın.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Ezgi Çoban tarafından yazıldı.

Başkent Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri aynı zamanda Uluslararası Ticaret ve Finansman Çift Anadal Programı öğrencisi. KoinSaati içerik editörü.

Launchpad Nedir? Nasıl Çalışır?

Binance Launchpad, Yeni Projesini Duyurdu!