in

Apple Çalışanları Uzaktan Çalışmaya Devam Etmek İstiyor

apple

Apple geçtiğimiz dönemde hem uzaktan hem de ofisten çalışma olarak düşünülen hibrit modeli hayata geçirmeyi planlıyordu. Bu konuda Tim Cook çalışanların Çarşamba ve Cuma günleri uzaktan diğer günler için ise ofisten çalışabileceğini açıklamıştı.

Apple çalışanları bu konudan memnun değil. Tim Cook’a çalışanlardan itirazlar geliyor. Apple çalışanları uzaktan çalışmaya devam etmek istediklerini belirtiyorlar. Apple ise bu isteklerini pek de umursamış gibi görünmüyor. Çalışanlar ise hibrit modele geçildiği takdirde istifa edeceklerini açıkladılar. Tabi bu sadece çalışanların bir kısmı için geçerli bir durum.

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

Bitcoin BTC

Bitcoin Madencilik Zorluğu Üst Üste 4. Kez Düşüş Yaşayacak

Ripple XRP

Ripple (XRP) Balina Hareketi İşlemleri Giderek Artmaya Devam Ediyor