in ,

API3 ($API3) Binance’de Listeleniyor: API3 ($API3) Nedir?

Binance

API3 ($API3), bugün 21 Ocak TSİ 13:30’da PI3/BTC, API3/BUSD ve API3/USDT işlem çiftleri ile Binance’de listelenecek.

Yatırımcılar, TSİ 13:30’dan itibaren artık Binance üzerinden $API3 alım satımı yapabilecek. $API3 yatırma işlemleri şu anda aktif. Ancak Binance’ten $API3’lerinizi başka yere çekmek, aktarmak için yarın (22 Ocak) TSİ 13:30’e kadar beklemeniz gerekmektedir.

Resmi Binance Twitter hesabının API3 listeleme haberi:

API3 ($API3) Nedir?

API3, API’lerin üçüncü taraf aracılar olmadan doğrudan blockchain uygulamalarına veri beslemesini sağlayan bir veri oracle’ıdır. $API3, ödül almak için stake edilebilen ve veri akışında bir güvenlik garantisi sağlamak için teminat görevi görebilen yerel yönetişim token’idir.

API3

Merkeziyetsiz uygulamaların, merkeziyetsiz finans gibi alanlarda anlamlı hizmetler sunmaya başlamasıyla, bu uygulamaların geleneksel Web API’lerini kullanarak veri alması veya olayları tetiklemesi için artan bir ihtiyaç vardır. API bağlantı sorununu çözmek için API3, yeni nesil blockchain’i yerel, merkeziyetsiz API’ler veya kısa dAPI’ler için dAPI’ler oluşturmak için ortak bir çaba gösterir.

Official Website: https://api3.org/

Whitepaper: API3 Whitepaper

API3 ($API3) Nasıl Alınır?

$API3 ile trade edebilmeniz için öncelikle bir Binance hesabınız olmalı. Daha önce bir Binance hesabı oluşturmadıysanız aşağıdaki yazımızı okumanızı tavsiye ederim.

Oluşturduğunuz hesabınıza para transfer ettikten sonra $API3 ile alım satım yapabilirsiniz.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

MES tarafından yazıldı.

ons altın

Spot Altın ve Spot Gümüş Teknik Analizleri | 20 Ocak 2022

Verasity (VRA) Huobi Pioneer Zone’da Listeleniyor: Verasity (VRA) Nedir?