içinde ,

Ape’ye Hack Şoku! Ape Coin (APE) Fiyatları Nasıl Etkilendi?

Dünyanın en değerli NFT koleksiyonu olan Bored Ape Yatch Club (BAYC), dün yaptığı bir açıklamada discord sunucularının güvenliğinin ihlal edildiğini açıkladı. Bu açıklama sonrası kullanıcılarını discord üzerinden herhangi bir mint işlemi yapmamaları konusunda da uyardı.

Gün içinde paylaştığım fiyat analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter: Kripto Kirpi

Bu süreç içerisinde ise Ape Coin (APE), %12 civarında bir değer kaybı yaşayarak 12.2350 seviyelerinde bulunan ara desteğe kadar geriledi. Bu destek seviyesi üzerinden daha önce de benzer bir geri dönüş hareketi gerçekleştirmişti. Ancak şu an kısa vadeli görünümde düşüş trendi içerisinde olması, benzer bir geri dönüşün yaşanması adına aynı tepkileri vermeyebilir.

12.2350 desteğinden gelen alımların gücü ile düşen trend direncini test etmek isteyebilir. Trend direncinin kırılması halinde ise 13.6500 ve 14.6400 dolar seviyelerindeki dirençler takip edilebilir. Düşüş trendinin devam etmesi ve 12.2350 desteğinin kırılması ise 11.5930 seviyelerindeki desteğe kadar düşüş trendinin sürmesine neden olabilir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Terra Ekosistem Rehberi

ABD Tarım Dışı İstihdam Verileri Bugün Açıklanacak I Bitcoin (BTC) Nasıl Etkilenir?