içinde , , ,

ApeCoin (APE) ve Ethereum (ETH) Teknik Analizleri I 07.08.2022

Bugün sizler için hazırlamış olduğum ApeCoin (APE) ve Ethereum (ETH) analizlerini paylaşmak istiyorum.

Gün içinde paylaştığım fiyat analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter: Kripto Kirpi

ApeCoin (APE)

Geçtiğimiz haftayı yatay ve hacimsiz bir şekilde fiyatlayan Apecoin (APE), bu yazının hazırlandığı saatlerde 7.330 dolar seviyelerinden fiyatlanıyor. 7.815 dolar seviyelerinde bulunan dirence yakın bir seviyede hareket ederken BitPay’ın bir ödeme seçeneği olarak ApeCoin (APE)’i desteklediğini açıklaması, önümüzdeki hafta için fiyat hareketlerinde etkili olabilir.

Yukarı yönlü ivmenin kazanılması halinde ApeCoin (APE), 7.815 ve 8.355 dolar seviyelerinde dirençler ile karşılaşabilir. Olası bir geri çekilme halinde ise 6.140-6.380 dolar bölgesinde majör destek görünüyor. Bu destek bölgesinin kaybedilmesi halinde ise 5.650 dolar seviyelerinde destek bulabilir.

Ethereum (ETH)

Kısa vadeli düşüş trendini geçtiğimiz gün kıran Ethereum (ETH), bu yazının hazırlandığı saatlerde 1706 dolar seviyelerinden fiyatlanıyor. Yukarı yönlü hareketlerini devam ettirmesi halinde sırası ile 1802 ve 1885 dolar seviyeleri olası dirençler için takip edilebilir. 1885 üzeri kapanışlar yaşanması halinde ise tekrardan 2000 dolar üzerinde fiyatlanmalar izleyebiliriz. 2076 dolar seviyelerinde olası bir direnç ile karşılaşabilir.

Aşağı yönlü hareketlerin başlaması halinde ise 1630-1650 dolar bölgesinde majör destek test edilebilir. Bu bölgenin kırılması halinde ise sert düşüşler gerçekleşebilir. 1427 dolar seviyeleri ilk önemli destek seviyesi olarak test edilebilir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Binance, Elon Musk

Elon Musk, Twitter’ı Dolandırıcılıkla Suçladı!

Devam Eden Airdrop Etkinlikleri