in ,

ApeCoin (APE) ve Ceek VR (CEEK) Teknik Analizleri I 19.03.2022

Bugün sizler için hazırlamış olduğum ApeCoin (APE) ve Ceek VR (CEEK) teknik analizlerini paylaşmak istiyorum.

Gün içinde paylaştığım teknik analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter: Kripto Kirpi

ApeCoin (APE)

NFT dünyasının en çok konuşulan koleksiyonlarından biri olan Ape Yacht Club koleksiyonuna ait ApeCoin (APE) token’in üretilmesi ile kripto paralar piyasasına yeni bir soluk getirdi. Projenin duyurulması ile hemen hemen bütün borsalardan gelen listelenme haberleri ile büyük bir hype yaşadı. Genel olarak 9 dolar seviyelerinden listelenmiş olan ApeCoin (APE), bu yazının hazırlandığı saatlerde 13 dolar seviyelerinden fiyatlanıyor.

ApeCoin (APE)
ApeCoin (APE) Teknik Analizi I 19.03.2022

Teknik analiz açısından henüz olgunlaşmamış bir görünüme sahip olsa da, genel anlamda fikir üretilebilmesi için şu ana kadar oluşmuş hareketler üzerinden bir analiz paylaşmak istedim. 18 dolar seviyelerinde belirlediği zirve sonrası başlayan düşüşler sonrası 14.64 dolar seviyelerinde bir direnç oluşumu göze çarpıyor. Aynı zamanda oluşan üçgen yapısı içerisinde hareket ediyor olması da yakın zamanda yeni bir yön tayini oluşturabilir.

Üçgen yapısının yukarı yönlü kırılımı halinde düşüş trendinden de çıkış gerçekleştirerek 13.65 dolar seviyelerindeki direncin kırılımını izleyebiliriz. Bu kırılımın gerçekleşmesi ile 14.64 dolar seviyelerindeki direnci test edebilir. Düşüşlerin devam etmesi halinde ise 12.60 dolar seviyelerindeki desteğe kadar düşüş trendi devam edebilir.

Ceek VR (CEEK)

Metaverse dünyasının önde gelen projelerinden biri olan Ceek VR (CEEK), 0.2775 desteği üzerinde gerçekleştirdiği akümülasyon sonrası pozitif gelişen piyasa şartlarına da uyum sağlayarak hızlı bir yükseliş gerçekleştirdi. Bu yazının hazırlandığı saatlerde 0.4290 seviyelerinden fiyatlanırken 0.4390 direncinin kırılımı için çalışıyor.

Ceek VR (CEEK)
Ceek VR (CEEK) Teknik Analizi I 19.03.2022

Bu direnç seviyesini kırılımı halinde 0.5025 ara direncinin kırılımı önem taşıyor. Bu kırılımın gerçekleşmesi ile 0.7140 seviyelerindeki dirence kadar sert bir yükseliş izleyebiliriz. Geri çekilmelerin oluşması halinde ise sırası ile 0.3739 ve 0.3155 destekleri takip edilebilir.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

C2X, Token Satışında 25 Milyon Dolar Topladı

Farm Me Nedir?