in

Antimatter, ThorChain ve RMRK Kucoin’de Listeleniyor: $MATTER, $RUNE ve $RMRK Nedir?

KuCoin
KuCoin

Kucoin borsası bugün 3 altcoin birden listeliyor. Bu altcoinler Antimatte, ThorChain ve RMRK olarak açıklandı. Detaylar ise şu şekilde:

Antimatter 28 Eylül 2021 Salı günü TSİ 13.00’te Kucoin borsasında listeleniyor. Kullanıcılar listeleme saatinden itibaren MATTER/USDT paritesinden işlem yapabilecekler. 

Thorchain 28 Eylül 2021 Salı Günü TSİ 12.00’de Kucoin borsasında listeleniyor. Kullanıcılar listeleme saatinden itibaren RUNE/USDT ve RUNE/BTC paritelerinden işlem yapabilecekler.

RMRK 28 Eylül 2021 Salı Günü TSİ 14.00’t Kucoin borsasında listeleniyor. Kullanıcılar listeleme saatinden itibaren RMRK/USDT paritesinden işlem yapabilecekler.

Antimatter Nedir?

Antimatter, defi türevleri ve finansal NFT’ler için ağ geçidi olarak konumlandırılmıştır. Proje iki parça ile geliyor ve iki sektör için sorunları çözüyor. Antimatter’ın ilk parçası, oracle tabanlı olmayan kalıcı seçeneklerdir. Türevleri tanımlamak için birçok model olmasına rağmen, çok az kişi zincirdeki türevler için Oracle fiyat beslemesini kullanmanın sürdürülebilir olmadığını ve daha az verimli olduğunu fark etti. Zincir üstü türevlerle ilgili sorun, sözleşmeyi nasıl tasarladığınız değil, kullanmaktan nasıl kaçındığınızdır.

Antimatter, hem farklı deneyim seviyelerine sahip perakende yatırımcılar hem de kripto opsiyon ticareti için kullanışlı ve kullanımı kolay araçlara ihtiyaç duyan profesyoneller için özel olarak tasarlanmıştır. Antimatter için ürün odak noktası, basitliği öncelik olarak koymaktır. Zincir üzerinde kullanım ve yürütme için kullanıcılar daha az karmaşıklık ve daha fazla güvenlik ister.

ThorChain Nedir?

THORChain, kullanıcıların bu süreçte varlıklarının tam velayetini kaybetmeden kriptopara varlıklarını bir dizi ağda kolayca değiş tokuş etmelerini sağlayan merkeziyetsiz bir likidite protokolüdür. THORChain platformunun yerel yardımcı programı simgesi RUNE’dir.

Bu, THORChain ekosisteminde temel para birimi olarak kullanılır ve ayrıca THORChain’in Sybil direnç mekanizmalarının bir parçası olarak platform yönetişimi ve güvenliği için kullanılır – çünkü THORChain düğümleri, dönen konsensüs sürecine katılmak için en az 1 milyon RUNE taahhüt etmelidir.

RMRK Nedir?

RMRK, ortaya çıkan tüm NFT projelerine sonsuz likidite ve çok zincirli ileri uyumluluk ekleyen, dünyanın en gelişmiş NFT sistemidir. Bir NFT artık proje yaratıcıları arasında resmi ortaklıklar olmadan herhangi bir zincirdeki gelecekteki herhangi bir proje tarafından yeniden kullanılabilir.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

kriptopara Binance Coin

Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Avalanche (AVAX) Teknik Analizi | 28 Eylül 2021

Chronicle XLM

KuCoin Listeli, Chronicle (XNL) Temel Analizi | Eylül 2021