in ,

Antalya’daki Uluslararası Blockchain Wave Konferansı

Antalya’daki uluslararası Blockchain Wave konferansında AMRIS.MEDIA ajansının pazarlama, PR ve reklam uzmanları, blockchain ve kripto para birimleriyle ilgili projelerin başarılı tanıtımının sırlarını ortaya çıkardı.

Kripto para birimi sektöründeki girişimlerin pazarlama ve halkla ilişkiler stratejileri, mevcut gerçekleri ve kullanıcı yönetiminin bir dizi yönünü hesaba katan son derece hassas bir koordinasyon gerektirir. AMRIS.MEDIA ekibi, akıllı sözleşmeye dayalı anlık transferler ve teklifler için merkezi olmayan bir finansal araç geliştiren bir blockchain ekosistemi UMI ile yapılan çalışma örneğini kullanarak kripto sektöründeki şirketleri tanıtmadaki en son eğilimleri paylaştı. AMRIS.MEDIA‘nın kurucusu Andrey Kornilov dijital varlıklar konferansıyla ilgili şu sözleri ifade etti:

“Kripto para projelerinin tanıtımı, piyasaya giriş sırasında dikkate alınması gereken belirli özelliklere sahiptir. Dijital varlıklar pazarındaki girişimlerle çalıştığımız yıllar boyunca edindiğimiz benzersiz deneyimlerimizi paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.”

Blockchain Wave konferansı, 8 Nisan tarihinde Antalya’da gerçekleşti. Etkinlik, bire bir ağ oluşturma ve halka açık tartışmalara vurgu yaparak yeni bir salon tarzında düzenlendi. Kripto para girişimlerinin yüzlerce temsilcisi, ticaret platformları, geliştirme ekipleri, yatırımcılar, pazarlama uzmanları ve blockchain alanındaki geniş bir uzman yelpazesi, kripto endüstrisinin trendlerini keyifli bir tatil ortamında tartıştı ve Crypto Kombat temalı kostüm partisinde kutlandı.

Konferans organizatörlerinden Centex platformu ve Lead Volume ajansı, pandemi zamanlarının mevcut küresel zorluklarına rağmen farklı ülkelerden birkaç yüz konuğu bir araya getirmeyi başardılar. Antalya sahilleri ABD, Türkiye, Almanya, Azerbaycan, Estonya, Rusya, Ukrayna, Kazakistan ve Beyaz Rusya’dan bu sektördeki uzmanları ağırladı. Konferansta, bir kısmı Türk ekonomisine ve yerel girişimlere yatırım yapılacak milyonlarca dolarlık anlaşmalar yapıldı.

Kripto paralar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

DeFi

Yakın Zamanda Piyasaya Sürülecek En İyi 7 “Low Cap” DeFi Projesi

Etherscan Nedir?