içinde ,

Animoca Brands Tarafından Yatırım Yapılan Projeler

Animoca Brands, Hong Kong merkezli bir oyun yazılımı ve risk sermayesi şirketidir. Şirket, 2020 yılında BlockchainGamer.Biz’in hazırladığı dünyanın en iyi 50 blockchain oyun şirketi sıralamasında 5. sırada yer aldı. Şirketin yatırım yaptığı en popüler coin’ler arasında THe Sandbox ve REVV Motorsport yer alıyor.

The Sandbox (SAND)

Sanıyorum blokzinciri veya kripto paralar ile ilgilenen yatırımcıların The Sanbox’a (SAND) aşinadır. Pixowl (Animoca Brands tarafından satın alındı) tarafından 2011’de faaliyete geçirilen The Sandbox, oyuncuların Ethereum blokzincirinde oyun deneyimlerini, inşa edeceklerini ve sahip olduklarını NFT’ler ve SAND token’ını kullanarak paraya çevirebildiği sanal bir dünyadır.

SAND, The Sandbox’taki temel yönetişim token’ıdır, ayrıca neredeyse tüm büyük merkezi borsalarda listelenmiş durumdadır. Projenin Adidas, Snoop Dogg, Atari gibi ünlü simalarla ve kuruluşlarla iş birlikleri de bulunuyor.

REVV Motorsport (REVV)

REVV, Animoca Brands’in tüm REVV Motorsport blokzinciri oyunlarında ana utility token’ıdır. REVV, oyun varlıklarının gerçek dijital sahipliğini sağlamak için tasarlanmakla beraber oyunculara, büyümekte ve popülerlik kazanmakta olan yarış oyunları metaverse’lerinde oyun içi NFT öğeleri üzerinde özgürlük ve kontrol sağlamayı hedeflemektedir.

REVV Motorsport ekosistemindeki oyunlar arasında REVV Racing, F1® Delta Time, MotoGP™ Ignition ve yakında çıkacak olan Formula E: High Voltage yer alıyor. REVV token pek çok merkeziyetsiz borsada yer alsa da merkezi borsalar tarafında genellikle KuCoin ve Gate.io gibi tier 2 borsalarda listelenmiş durumda. Tier 1 borsa olarak sadece Huobi Global’de listenlenmiş, bu nedenle Binance, Coinbase gibi Tier 1 borsalarında listelenme haberlerini duyma ihtimalimiz yüksek.

Phantom Galaxies

Phantom Galaxies, Blowfish Studios ve Animoca Brands tarafından ortaklaşa geliştirilmektedir.

Bir blockchain oyunu olmasına rağmen, NFT’lerle oldukça bütünleşmiş bir sisteme sahiptir. Phantom Galaxies NFT’leri, oyuncuların oyunda gemileri, avatarlar, makineler ve ekipmanlar gibi öğeleri oluşturmaya veya satın almalarına olanak tanır.

Tower Experiment (TOWER)

Tower Experiment, Animoca Brands tarafından, geleneksel free-to-play oyunları ile blockchain oyunlarının Oyna-Kazan mekaniğini harmanlayan bir girişimdir. Amaç, geleneksel ücretsiz oyunların (free-to-play) oyunlarda dengeyi ve hakkaniyeti koruyan bir sistem inşa ederken, NFT’ler, merkeziyetsiz finans (DeFi) ve yönetişim dahil olmak üzere blokzincirinin çeşitli çekici özelliklerini tanıtmaktır.

TOWER Platformu, The Crazy Kings (CK) ve Crazy Defense Heroes (CDH) mobil oyunlarını içermektedir.

TOWER token Ethereum tabanlı olduğu için Ethereum blokzinciri üzerine kurulmuş merkeziyetsiz borsalarda bulmak mümkün. Bunun yanında pek çok tier 2 borsalarda da listelenmiş durumda. Oyunların potansiyelini ve Animoca Brands’in desteğini göz önünde bulundurursak büyük çaplı borsalarda listelenmesi kaçınılmaz.

Gamee Token (GMEE)

GMEE, GAMEE oyna-kazan mobil oyun platformundaki ERC-20 utility token’ıdır.

GMEE token’ı, sahiplerinin beceri tabanlı turnuvalara girmelerine, oyun karakterlerini ve diğer oyun içi öğeleri satın almalarına, takas etmelerine ve yükseltmelerine ve ayrıca popüler Arc8 ve G-Bot’ları içeren GAMEE ekosisteminin yönetim katmanına katılmalarına olanak tanır.

GMEE, pek çok tier 2 borsada yer almaktadır. Tier 1 borsa olarak ise Huobi Global göze çarpıyor ancak daha pek çok büyük borsada listelenme potansiyeline sahip.

Benji Bananas

Benji Bananas, Animoca Brands’in App Store ve Google Play’den indirilebilen, oynaması ücretsiz bir mobil oyunudur. Oyuncuların maymun Benji’yi ve arkadaşlarının ormanda asmadan asmaya atladığı popüler bir aksiyon oyunudur.

Benji Bananas oynayarak ApeCoin ile swap edebileceğiniz token’lar kazanabilirsiniz.

Animoca Brands, sektörde oldukça saygın bir konumdadır. Şirketin yatırım yaptığı, desteklediği projelerin potansiyellerini göz önünde bulundurmak gerekebilir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz

Garen Varjabetoğlu tarafından yazıldı.

Fransa'da, Nice Sophia Antipolis Üniversitesi'nde Ekonomi-Yönetim bölümünden mezun oldum. Fransızca ve İngilizce dillerine hâkimim. Bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra, blokzinciri teknolojisiyle tanıştım ve kendimi bu alanda geliştirmekteyim.

DeFi Boğasında Öne Çıkabilecek Projeler

Uniswap Nasıl Çalışır?