içinde

Animal Concerts (ANML) ve Lumerin (LMR) Huobi Pioneer Zone’da Listeleniyor

Animal Concerts (ANML) yatırma işlemleri 29 Mart TSİ 09:00’da, Lumerin (LMR) yatırma işlemleri ise 29 Mart TSİ 12:00’de Huobi Global borsasında Pioneer Zone’da işleme açılacak. 29 Mart’ta yeterli hacme ulaşıldığında ise spot işlemler de yapılabilecek.

Yatırımcılar Animal Concerts (ANML) için 29 Mart TSİ 09:00’dan itibaren, Lumerin (LMR) için 29 Mart TSİ 12:00’den itibaren Huobi Global üzerinden yatırma işlemlerini gerçekleştirebilecek. ANML ve LMR için spot işlemler (ANML/USDT, LMR/USDT) yeterli hacme ulaşıldığında 29 Mart’ta açılacak ve yatırma hacmi piyasa işlemlerini karşılayınca başlayacak olup başka bir duyuru ile bildirilecektir. Ancak ANML’lerinizi Huobi Global borsasında başka yere çekmek (withdrawal) aktarmak için 30 Mart 17:00’ye kadar, LMR’leriniz için ise 30 Mart TSİ 16:00’ya kadar beklemeniz gerekmektedir.

Resmi Huobi Global Twitter hesabının ANML listelenme haberi:

Animal Concerts (ANML) Nedir?

Animal Concerts, Metaverse’de Next Generation of Live Events inşa ediyor. Dünya çapındaki hayranlar ve sanatçılar için müzik endüstrisinde devrim yaratıyor: A listesindeki sanatçılarla benzersiz, fiziksel konserler vermek, NFT drop’ları üzerinde işbirliği yapmak, Metaverse’de canlı yayın yapmak ve tüm bu deneyimi tokenize etmek için oluşturulmuştur.

Animal Concerts (ANML)

NFT’ler ve VR ile stadyumlardan dünya çapında milyonlarca izleyiciye çevrimiçi olarak yayın yapan en iyi sanatçılar için büyük ölçekli konserlere ev sahipliği yapıyor ve bunlara Animal Concerts ismini veriyor. Ağın içerisinde ve tüm platformda kullanılan ANML yönetişim token’idir.

Official website: https://animalconcerts.com/

Resmi Huobi Global Twitter hesabının LMR listelenme haberi:

Lumerin (LMR) Nedir?

Lumerin Protokolü, merkeziyetsiz, eşler arası bir blokzinciri ağıdır ve etkin bir şekilde hashrate değişimine, peer-to-peer (yeniden yönlendirmeye)’e izin verir. İçinde, kullanıcılar kripto madenciliği hashrate sahipliğini aktarabilir ve diğer herhangi bir emtia gibi kontrol edebilir.

Lumerin (LMR)

Bir TCP/IP proxy yönlendiricisini bir EVM akıllı sözleşmesi ile eşleştiren basit bir mimari sayesinde Lumerin, blokzincirinde  hashrate gibi veri akışlarını yönlendirebilir.

Lumerin Protokolü mimarisi şunlardan oluşur:

  • Node’lar arasında bilginin iletilmesine ve yönlendirilmesine izin veren bir mesajlaşma layer’ı
  • Akıllı sözleşmelerin uygulanmasına izin veren EVM uyumlu bir bileşen

Lumerin ağının temel yönetişim token’i LMR token’idir.

Official websitesi: https://lumerin.io/

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz

Merve Sait tarafından yazıldı.

Ekonometri bölümü öğrencisi. KoinSaati İçerik Editörü

Brezilya, Vergilerin Kripto Para ile Ödenmesinin Yolunu Açıyor

Lithium Finance: Pre-staking Ödül Kılavuzu