içinde

Angels Creed CMO’su Jonny ile AMA Etkinliği

Angels Creed projesi CMO’su Jonny, 22 Aralık Çarşamba Türkiye saati ile 19.00’da KoinSaati Telegram grubunda AMA etkinliği için topluluğumuzla buluştu. Etkinliği kaçıranlar veya detayları okumak isteyenler için soru ve cevapları sizlerle paylaşıyoruz.

Jonny, CMO of Angels Creed, met with our community for the AMA event in KoinSaati Telegram group on Wednesday, December 22 2021 at 19.00 (UTC+3). We share the questions and answers with you for those who missed the event or want to read the details.

Jonny: Herkese merhaba, tanıştığıma memnun oldum.

Bugün burada olmaktan memnunum

hi, everyone, nice to meet you all.

glad to be here today

kriptopiggy: Merhaba Jonny👋 Topluluğumuza hoş geldiniz! Sizi burada ağırlamaktan çok mutluyuz. 🤗

Hello Jonny 👋 Welcome to our community! We are very happy to host you here. 🤗

Jonny: Çok teşekkürler! Benim için bir zevk

Thanks so much! it is my pleasure

kriptopiggy: 🤗 AMA seansımızdan önce kendinizi ve geçmişinizi tanıtır mısınız? 👀

🤗 Before our AMA session, Could you introduce yourself and your background? 👀

Jonny: Evet tabi

Herkese selam

Ben Jonny, şu anda AngelsCreed’in CMO’syum

Kripto alanında 4 yılı aşkın pazarlama deneyimim var ve çeşitli kripto projelerine katıldım ve onlara pazarlama desteği sağlayarak beklenmedik sonuçlar getirdim. Ayrıca pazarlama ve operasyonları ele almak için en iyi kripto borsalarında ve projelerinde çalıştım.

yeah sure

hi everyone

I am Jonny,now CMO of AngelsCreed

I have over 4 years of marketing experience in the crypto space, and joined various crypto projects and provided them with marketing support, bringing about unexpected results.I also worked in top crypto exchanges and projects to handle marketing and operation.

kriptopiggy: Teşekkürler 🙂 O halde hazırsanız AMA seansımıza başlayalım mı?

Thank you. 🙂 So, let’s start our AMA session if you are ready?

Jonny: evet hazırım

yeah i am ready

kriptopiggy: Merhaba Arkadaşlar,

Angels Creed projesi CMO’su Jonny, AMA (Bana Her Şeyi Sor) etkinliği için bugün bizlerle beraber. Jonny, proje hakkında merak edilenleri bizlerle paylaşmak üzere davetimizi kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz!

Programımız 2 bölümden oluşacak:

⁃ İlk olarak proje hakkında kendi sorularımızı soracağız ve bu bölüm boyunca sohbet açık olmayacaktır.

⁃ Sorularımız bittiğinde ise üyelerimizden soru alabilmek için 5 dakika boyunca sohbeti açacağız. Soruların İngilizce sorulması tercih sebebi olacaktır, Türkçe sorular ise tercümanlarımızca tercüme edilecektir. Konuğumuz, topluluk sorularından 5 tanesini seçerek yanıtlayacak.

Hello Friends,

Jonny, CMO of Angels Creed project is with us today for the AMA (Ask Me Anything) Event. Jonny, thank you for accepting our invitation to answer the questions about Angels Creed project!

Our event will be held in 2 sessions:

⁃ First we will ask you our own questions about the project and chat will be closed during this session.

⁃ After Jonny answers our questions, we will open the chat for five minutes to be able to receive questions from our members. Asking questions in English is encouraged however our translators will also translate the Turkish questions. Jonny will cherry pick and answer 5 questions of the community.

kriptopiggy: S1- Angels Creed adını yeni duyan takipçilerimize projenin adının anlamını ve ne amaçla oluşturulduğunu kısaca anlatır mısınız?

Q1- Could you briefly explain the meaning of the name of the project and the purpose of it to the people who have just heard of Angels Creed?

Jonny: Evet elbette! Angels Creed, Binance Akıllı Zinciri Üzerine Kurulan Yeni Bir Oyna-Kazan RPG Oyunudur. Oyuncular NFT Oyun Karakterleri Yaratabilir ve Aydınlık ve Karanlık Arasında Bölünmüş Bu Fantastik Dünyaya Girebilirler. Etrafı Sihirli Kahramanlarla Çevrilen Oyuncular Kendi Takımlarını Kuracak ve The Angels Creed World’ün En Güçlüsü Olacaklar. Eşyalarınızı Mücevherlerle Büyüleyin, Geliştirin ve Soklayın, Bineklerinizi Evcilleştirin ve Binlerce Oyuncu Arasında En Çekici Karakter Olun! Olacağınız Şövalye Veya Sihirbaz, Eşsiz Bir Karakterde Ustalaşmak İçin Becerilerini Belirtebilir. Oyuncular, Dünyayı Kötülükten Kurtaracak Kahraman Olacaklar.

Temel olarak, ANGEL Heros ile bir metaverse oluşturuyoruz ve kullanıcılar her türlü oyunu oynarken ödüller kazanabiliyorlar.

yes sure! Angels Creed Is A New Play-To-Earn RPG Game Built On Binance Smart Chain. The Players Can Create NFT Game Characters, And Enter This Fantastic World Which Is Divided Between Light And Darkness. Surrounded By Magical Heros, The Players Will Build Their Own Teams, And Become The Most Powerful Of The Angels Creed World. Enchant, Enhance And Socket Your Items With Gems, Tame Your Mounts And Become The Most Attractive Character Between Thousands Of Players! The Knight Or The Magician That You Will Be, Can Specify Its Skills In Order To Masterize A Unique Character. The Players Will Become The Hero Who Will Save The World From Evil.

So basically, we build up a metaverse with ANGEL Heros, and users can earn rewards while playing all kinds of games

kriptopiggy: vay, metaverse ile bir fantezi dünyası görebiliriz. Ayrıntılı cevabınız için çok teşekkür ederim. 🙂 Şimdi ikinci sorumuzu soracağım.

wow we can see a fantasy world with metaverse. Thank you very much for your detailed answer. 🙂 Now, I will ask our second question.

kriptopiggy: S2- Angels Creed oyununun Play to Earn türünde bir oyun olduğunu görüyoruz. Bu türdeki oyunlar gerçekten ilgi görmeye devam ediyor. Angels Creed oyununun rakip oyunlara göre farkları ve artı yönlerini açıklayabilir misiniz?

Q2- We see that Angels Creed is a Play to Earn game. Games of this genre really continue to attract attention. Can you explain the differences and pros of Angels Creed compared to your competitors?

Jonny: Token ekonomisi açısından, AngelsCreed, daha iyi bir oyun içi ekonomi sağlayabilecek ödüller ve yardımcı programlar arasında en iyi dengeyi bulur. Oyunlar için oldukça önemli olduğunu düşünüyorum, oyunun daha ileri gidebilmesi için her zaman bir denge bulmamız gerekiyor. Oyun konsept tasarımı açısından hikayemiz, geleneksel oyun kullanıcıları için daha çekici olan melek ve şeytandır. Ve diğer birçok avantaj. Token ölçümleri için, ilk piyasa değerimiz 245 bin dolar, tasarladığımızda, listelemeden sonra daha fazla potansiyel koymaya çalışıyoruz, böylece piyasa değerimizin oldukça düşük olduğunu görebilirsiniz ve bu aynı zamanda oyunumuzun daha uzun süre hareket etmesini sağlayabilir.

In terms of token economy, AngelsCreed finds the best balance between rewards & utilities, which can make a better substantial in-game economy. I think it is quite important for games, we need always to find a balance to make sure the game can go further. In terms of game concept design, our story is angel and devil, which is more attractive for traditional game users. And many other advantages. For the tokenmetrics, our initial market cap is $245k, when we design it, we try to put more potential after listing, so you can see our market cap is quite low, and it can also ensure our game can move longer.

kriptopiggy: evet senin potansiyelini de görebiliyorum. Teşekkürler 🥰 Sıradaki soruma geçiyorum

yes i can see your potential too. thanks. 🥰moving on to my next question

kriptopiggy: S3- Angels Creed oyununa başlamak isteyen kullanıcıların ilk başlangıçta ne tür gereksinimleri olacak? Oyuna ücretsiz başlama ya da oynama imkanı olacak mı? Hangi platformlarda oynamak mümkün olabilecek bunları öğrenebilir miyiz?

Q3- What kind of requirements will the users who want to start the Angels Creed game have at the first start? Will it be possible to play the game for free? Can we learn on which platforms it will be possible to play?

Jonny: merhaba, kullanıcıların $ANGEL tokenlı NFT kahramanlarını kiralamaları gerekiyor ve ödüller kazanmak için oyuna katılabilirler! Ancak, ödülleri hesaplıyoruz ve kullanıcıların anaparalarını en kısa sürede geri almalarını sağlamak için dengeyi bulmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz! Oyuncuların çıkarlarını her zaman birinci öncelik olarak belirledik! Oyunumuz blokzincirinde ve testnet 25 Aralık civarında, ana ağ yaklaşık 2 hafta sonra!

hi, users need to hire their NFT heroes with $ANGEL token, and they can join the game to earn rewards! However, we calculate the rewards and try our best to find the balance to let users get back their principal asap! We always put players’ interest as the top priority! Our game is on blockchain, and testnet is around 25th December, mainnet is around 2 weeks after!

kriptopiggy: Oyuncuların çıkarlarını her zaman birinci öncelik olarak koymanız oldukça avantajlı olacaktır. Etkinlikleriniz de yeniydi. Heyecanlıyız 🤗🤗

It will be quite advantageous if you always put the interests of the players as the first priority. Your events were also recent. We’re excited 🤗🤗

Jonny:

kriptopiggy: S4- Angels Creed ve diğer Play to Earn tarzı oyunlarda en çok merak edilen 2 konu, oyundan alınan keyif ve oyundaki kazanç sisteminin nasıl olduğudur? Angels Creed ile oyunseverler oyundan ne derece keyif alabilecekler ve oyun içinde ne tür kazançlar elde edebilecekler?

Q4- In Angels Creed and other Play to Earn games, the 2 most curious subjects are the enjoyment of the game and the winning system in the game. With Angels Creed, how much will gamers enjoy the game and what kind of gains will they get?

Jonny: merhaba, evet, bu güzel bir soru, bu yüzden düşünmek için biraz zaman ayırıyorum

Token ekonomimizde oyuncular 2 ödül, $ANGEL ve $GEM kazanabilirler. $ANGEL bizim ana tokenımızdır ve kullanıcıların oyuna katılmak için NFT satın almak için $ANGEL ödemesi gerekir; $GEM oyun içi ödüllerdir, ancak kullanıcıların seviye atlamak, eşya satın almak vb. için $GEM kullanmaları gerekir. Dolayısıyla, kullanıcıların daha fazla ödül alabilmesi için oyunda tüm ödüller gereklidir.

hi, yeah, it is a good question, that’s why i take some time to think about it

in our token economy, players can earn 2 rewards, $ANGEL and $GEM. $ANGEL is our main token, and users need to pay $ANGEL to buy NFTs to join the game; $GEM is in-game rewards, but users also need to use $GEM to level up, buy items, etc. So, all rewards are necessary in the game for users to get more rewards.

kriptopiggy: Kulağa oldukça eğlenceli ve avantajlı geliyor. Bayıldım. Teşekkürler 🤗 Sıradaki soruma geçiyorum.

It sounds pretty fun and advantageous. I love it. thanks. 🤗moving on to my next question

kriptopiggy: S5- Angels Creed oyununu, geleneksel oyunseverlere ve daha farklı kitlelere ulaştırmak ya da bilinirliğini arttırmak için ne tür aksiyon planlarınız olduğunu öğrenebilir miyiz?

Q5- Can we learn what kind of plans you have in order to bring Angels Creed to traditional gamers and different audiences or to increase awareness?

Jonny: Oyun konsept tasarımı açısından hikayemiz, geleneksel oyun kullanıcıları için daha çekici olan melek ve şeytandır. Ayrıca, daha geleneksel oyuncuları katılmaya çekmek için birçok en iyi oyun loncasıyla birlikte çalışıyoruz!

In terms of game concept design, our story is angel and devil, which is more attractive for traditional game users. Also, we are working with many top game guilds to attract more traditional gamers to join!

kriptopiggy: Açıklamalarınız için teşekkürler Jonny! Şimdi son soruma geçiyorum. Son soruma cevap verdikten sonra 5 dakika sohbeti açacağız ve topluluğun sorularını sormasına olanak tanıyacağız. Türkçe gelen sorular ekibimiz tarafından çevrilecek ve 5 dakika sonra sorulan sorulardan 5 tanesini seçip cevaplama şansınız olacak. İngilizce bilen üyelerimizin sorularını İngilizce sormasını önemle rica ediyoruz.

Thanks for your explanations, Jonny! Now I will ask my last question. After you answer my last question, we will open the chat for 5 minutes and let the community ask their questions. Turkish questions will be translated by our team and after 5 minutes you will have a chance to pick and answer 5 of the questions asked. We strongly encourage our English-speaking members to ask their questions in English.

kriptopiggy: S6- Angels Creed oyununa ait ANGEL tokenin ekosistem içindeki kullanım şekli ve tokenomics bilgileri hakkında bilgi alabilir miyiz? Ayrıca önümüzdeki günlerde yapılacak olan Angels Creed IDO’su hakkındaki detayları da anlatabilir misiniz?

Q6- Can we get information about the usage of the ANGEL token, the ecosystem and the tokenomics? Also, can you tell us the details about the Angels Creed IDO that will be held in the coming days?

Jonny: $ANGEL tokenı, Angels Creed ekosisteminin ana tokenıdır ve takas yoluyla satın alınabilir veya oyna-kazan oyun etkinlikleri yoluyla kazanılabilir.
Melekleri kiralamak, oyun karakterlerini, oyun öğelerini yükseltmek, zorluklara katılmak vb. için $ANGEL gereklidir.

$ANGEL token is the main token of Angels Creed ecosystem, and it can be bought on exchange or earned through play-to-earn game activities.
$ANGEL is required to hire Angels, level up game characters, game items, join challenges and so on.

kriptopiggy: Tüm cevaplarınız için teşekkür ederim 🙏 Son sorumuz buydu. Hazırsanız, topluluk sorularına geçeceğiz.

Thank you for all your answers. 🙏 That was our final question. If you are ready, will move on to the community questions.

Jonny: tabi, Ben hazırım

sure, i am ready

kriptopiggy: Sorularınız için herkese teşekkürler, şimdi Jonny cevaplarını bekliyoruz. 🙂 Sorularınızdan 5 tanesi seçilecek🙏

thanks everyone for your questions, now we wait for Jonny his answers. 🙂 5 of your questions will be selected🙏

Jonny: evet çok soru

kontrol edip cevaplayayım

yeah so many questions

let me check and answer

Gökhan Arıkan: Angel Creed, oyuncuları tarafından sahip olunan ve işletilen bir oyun türüdür. Bunu daha detaylı açıklayabilir misiniz? Oyuncular olarak nasıl yöneteceğiz? Nasıl ödüller kazanacağız? Oyunun kahramanları kimler?

Angel Creed is a game genre owned and operated by its players. Can you explain this in more detail? How will we manage as players? How will we win prizes? Who are the heroes of the game?

Jonny: merhaba, en kısa zamanda daha fazla ayrıntı yayınlayacağız! ödüller kazanmak istiyorsanız, NFT kahramanları kiralamanız ve ödül almak için zorluklara katılmanız gerekir.

hi, we will release more details asap! if you want to win rewards, you need to hire NFT heros and join challenges to get rewards

Adem Sancak: Merhaba;@frostedarmy

Proje oluştururken dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de projeye verilecek isimdir. Angels Creeed isminin bir anlamı var mı? Projenize neden “Angels Creeed” adını verdiğinizi merak ediyorum ve bu ismin hikayesini bilmek istiyorum.

Hello;@frostedarmy

One of the points to be considered while creating a project is the name to be given to the project. Does the name Angels Creeed have a meaning? I wonder why you named your project “Angels Creeed” and I want to know the story of that name.

Jonny: evet, metaverse’imiz ANGEL ve Devil ile ilgili, yani projenin adı bu! Bu yüzden gelecekte daha ilginç NFT’ler oluşturacağız ve oyunu daha oynanabilir hale getireceğiz.

yeah, our metaverse is about ANGEL and Devil, so this is the name of the project! so we will create more interesting NFTs in future, and make the game more playable

Cevahir Özyurt: Angels Creed, BSC’ye dayalı yeni bir oyna-kazan RPG’sidir. Oyununuzda neden BSC’yi seçtiniz? Başka zincirlere geçme planınız var mı?

Angels Creed is a new play-to-win RPG based on BSC. Why did you choose BSC in your game? Do you have any plans to switch to other chains?

Jonny: hey, BSC işlemi hızlı ve gaz ücreti düşük olduğu için oyunları çalıştırmak daha kolaydır. ayrıca, bsc’nin iyi bir ekosistemi var, başka birçok projeyle de birlikte çalışabiliriz!

hey, because BSC transaction is fast, and low gas fee, it is easier to operate the games. also, bsc has good ecosystem, we can work together with many other projects as well!

Someone: Merhaba! 
Angels Creed IDO topluluğu Whitelist’ine nasıl katılınır, gereksinimler nelerdir ve IDO’da minimum satın alma var mı, bu IDO whitelist’i FCFS kullanıyor mu?

How to participate in the Angels creed IDO community Whitelist, what are the requirements and is there a minimum purchase in the IDO, so does this IDO White List use FCFS?

Jonny: Merhaba, şu anda 5 launchpad’imiz var. Ayrıntılar için burayı kontrol edebilirsiniz: https://t.me/angelscreednews/69

Canan: Piyasada önümüzde birçok oyun projesi var. Birçok kişi tarafından tercih edilmemesinin sebebi ise oyun karakterlerinin pahalı olmasıdır. Oyununuzun karakterlerinin fiyatı nedir? $ANGEL kazanmak için NFT’ye yatırım yapabilir miyiz?

There are many game projects ahead of us in the market. The reason why it is not preferred by many people is that the game characters are expensive. What is the price of your game’s characters? Can we invest NFT to earn $ANGEL?

Jonny: NFT fiyatı yakında açıklanacak! IDO’dan sonra INO’yu başlatacağız ve NFT’lerimizi indirimli fiyatla satacağız! Evet, oyun lansmanından sonra kullanıcılar $ANGEL kazanmak için NFT’ye bahis yapabilir.

The NFT price will announce soon! we will launch INO after IDO, and sell our NFTs with discounted price! Yes, after game launch, users can stake NFT to earn $ANGEL

kriptopiggy: Katılan herkese teşekkür eder, Jonny’ye de teşekkür ederiz 🥰 🤗Sizi burada ağırlamak benim için bir zevkti. Sizinle tekrar konuşmayı çok isteriz. Umarım kariyerinizde çok başarılı olursunuz.

Thank you everyone who participated and thank you Jonny as well 🥰 🤗It was a please to host you here. We’d love to talk to you again. I hope you will be very successful in your career.

Jonny: bu gerçekten harika AMA! çok teşekkürler

this is really great AMA! thanks so much

kriptopiggy: Bu güzel günde bizimle beraber olduğun için teşekkür ederiz! Sizi burada ağırlamak büyük bir zevkti ve umarım sizin ve ekibiniz için en iyisi olur!

Thank you for being with us in this lovely day! It was a pleasure hosting you here and I hope all the best for you and your team!

Angels Creed hakkında en yeni bilgi ve gelişmeler için :

Web site: https://www.angelscreed.com/
Telegram: https://t.me/angelscreedofficial
Twitter: https://twitter.com/AngelsCreedGame

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

 
 

 

 

Nergis Kartal tarafından yazıldı.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde İngilizce Matematik bölümü öğrencisi. KoinSaati içerik editörü.

IOTA, Avrupa Komisyonu Blockchain İhalesinin İlk Aşamasını Tamamladı

Facebook, Metaverse Konusunu Çok Ciddiye Alıyor