içinde

Ancient Kingdom Proje Yöneticilerinden Joyce ile AMA Etkinliği

Ancient Kingdom projesinin B.A Manager’ı Joyce Acdom, 28 Aralık Salı Türkiye saati ile 17.00’de KoinSaati Telegram grubunda AMA etkinliği için topluluğumuzla buluştu. Etkinliği kaçıranlar veya detayları okumak isteyenler için soru ve cevapları sizlerle paylaşıyoruz.

Joyce Acdom, B.A Manager of Ancient Kingdom, met with our community for the AMA event in KoinSaati Telegram group on Tuesday, December 28 2021 at 17.00 (UTC+3). We share the questions and answers with you for those who missed the event or want to read the details.

onepunchkripto: Merhaba Joyce, topluluğumuza hoş geldiniz, nasılsınız? 😄

Hi Joyce, welcome to our community, how are you? 😄

JJ: Merhaba ben JJ – Ancient Kingdom hesap yöneticisiyim.

Burada sizinle olmayı seviyorum çocuklar.

Hello I’m JJ – account manager from Ancient Kingdom.

Love to be here with you guys.

onepunchkripto: Sizi burada ağırlamak bir zevk 🤩

Ben hazırım, seyircimiz de hazır sanırım, siz de hazırsanız AMA seansımıza başlayalım 🔥

It’s a pleasure to host you here 🤩

I’m ready, I think our audience is ready, if you are ready as well lets start our AMA session 🔥

JJ: Yeni oyunu keşfetmeye başlayalım – ANCIENT KINGDOM

Let’s start to discover the new game – ANCIENT KINGDOM

onepunchkripto: Merhaba Arkadaşlar,

Ancient Kingdom projesi Hesap Yöneticisi JJ, AMA (Bana Her Şeyi Sor) etkinliği için bugün bizlerle beraber. Joyce, proje hakkında merak edilenleri bizlerle paylaşmak üzere davetimizi kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz!

Programımız 2 bölümden oluşacak:

⁃ İlk olarak proje hakkında kendi sorularımızı soracağız ve bu bölüm boyunca sohbet açık olmayacaktır.

⁃ Sorularımız bittiğinde ise üyelerimizden soru alabilmek için 5 dakika boyunca sohbeti açacağız. Soruların İngilizce sorulması tercih sebebi olacaktır, Türkçe sorular ise tercümanlarımızca tercüme edilecektir. Konuğumuz, topluluk sorularından 5 tanesini seçerek yanıtlayacak. 

Bu kısa açıklamayla birlikte sorularımıza başlıyoruz. Keyifli bir etkinlik olmasını dileriz!

Hello Friends,

JJ, Account Manager of Ancient Kingdom project is with us today for the AMA (Ask Me Anything) Event. Joyce, thank you for accepting our invitation to answer the questions about Ancient Kingdom project!

Our event will be held in 2 sessions:

⁃ First we will ask you our own questions about the project and chat will be closed during this session.

⁃ After Joyce answers our questions, we will open the chat for five minutes to be able to receive questions from our members. Asking questions in English is encouraged however our translators will also translate the Turkish questions. Joyce will cherry pick and answer 5 questions of the community.

Now we will start asking our questions. Let’s have a delightful event!

onepunchkripto: S1- Ancient Kingdom ile yeni tanışanlar için, oyunun isminin nereden geldiği ve kuruluş hikayesini çok kısa sizden dinleyebilir miyiz?

Q1- For those who are new to the Ancient Kingdom, can you please tell us where the name of the game came from and the story of its creation?

JJ: Acdom, kendi savaşçınızla ve kendi ekosistemlerinde benzersiz dijital öğelerinizle (NFT’ler) oynayabileceğiniz bir NFT Metaverse’dir. Acdom, oyuncu deneyimine çok yardımcı olacak BSC blokzincirinde oyna-kazan modelini oluşturur.

Zhongshan kabilesi ve yarı canavarın savaşı ile Three Kingdoms oyun konseptini seçiyoruz Oyun, efsanevi savaşçılardan biri olarak oynadığınız ve antik krallığı yalnızca savaşların görkemiyle kurtaracak kahraman olmak için yarıştığınız battle royale, hayatta kalma RPG ve sıra tabanlı strateji oyunlarının eşsiz bir karışımıdır.

Whitepaper’ımıza referansta bulunabilirsiniz! Oyun hikayesi ayrıntılı olarak açıklanmıştır. https://acdom.io/doc/Whitepaper_Acdom_final.pdf

Acdom is an NFT Metaverse where you can play with your own warrior and unique digital items (NFTs) within their respective ecosystems. Acdom builds the play-to-earn model on the BSC blockchain that will be of great assistance to the player experience.
 
We choose the Three Kingdoms game concept with the battle of Zhongshan tribe and the half-beast The game is a unique blend of battle royale, survival RPG, and turn-based strategy games in which you play as one of the myth warriors and compete to become the hero who will save the ancient kingdom only through the glory of combats.
 
You guys can make a reference to our whitepaper! the game storyline is described in detail. https://acdom.io/doc/Whitepaper_Acdom_final.pdf
 
onepunchkripto: Ayrıntılı yanıt için teşekkürler, oyna-kazan oyunları gerçekten yükselişte, ayrıca, tarih tabanlı oyunları gerçekten seviyorum, güncellemeleri dört gözle bekliyorum 😮
 
Thank you for the detailed answer, play to earn games are really on the rise, plus, I really like history based games, looking forward the updates 😮
 
JJ: Evet, bizi izlemeye devam edin ve testnet sürümünü deneyin
 
Yeah, stay tuned and try testnet version
 
 
onepunchkripto: S2- Ancient Kingdom’un, “İlk Antik Dövüş Sanatları Oyunu” olduğunu görüyoruz. Bunun yanında sahip olduğu diğer özellikleri ve rakip oyunlara göre üstün yanlarını anlatabilir misiniz?
 
Q2- We see that Ancient Kingdom is the “First Ancient Martial Arts Game”. Besides, can you tell us about the other features of the game and its advantages over similar games?
 
JJ: Çoklu Blok Zincirleri ile Sınırsız Evren Bölgeleri
BSC platformu, sorunsuz ve keyifli bir deneyime güçlü bir şekilde katkıda bulunur ve Acdom için rekabet avantajı yaratır ve Vizyon, metaverse’in hem coğrafi olarak hem de küresel dijital altyapıda çapraz protokollerin daha büyük, daha kritik kullanımlarına kapı açarak gerçek vaatlerini ortaya çıkaracaktır. Oyuncuların yeni ortaya çıkan uzay bölgelerini keşfetmeleri ve varlıkları çeşitli zincirlerde depolamaları ve hepsi bir arada hepsi bir arada oyun deneyimi için temel teknoloji.
 
Oyuncu Tarafından Oluşturulan İçerik
Unreal Engine ile daha iyi entegre olan Modkit odaklı veya Steam Workshop, Oyuncular Star Atlas’ın içerik formatı ile uyumlu kendi içeriklerini oluşturabilirler. İçerik, blokzincirinde fiziksel olarak temsil edilen varlık verilerine dönüştürülecek NFT değerlerine atanır. Acdom, alıcılara madencilik getirileri, ticaret getirileri ve hatta piyasadaki verimlilik algoritmalarına dayalı ekipman otomasyonu açısından bir avantaj sağlamaya çalışmaktadır. Bu algoritmalar içerik oluşturma ile geliştirilmiştir. Zamanla ölçeklenebilirlik, harici ekipler ve alternatif blokzinciri protokolleri tarafından oluşturulan tüm ek evrenlere erişime izin verir.
 
Evren Yörüngesine keşif görevini tamamlayın
Acdom, NFT’yi bir sonraki yenilik düzeyine taşıyor ve oyunculara UFO arayışında SkyHub.org‘a benzer girişimler için bilgisayar işleme gücü sağlamak için Acdom’un blokzinciri gücünden yararlanıyor. Ayrıca, veri sürecinin segmentasyondan sıyrılması ve gerçek dünyada evreni keşfetmekle ilgilenen oyuncuların dikkatini çekmesi için güçlü bir performans sunar. Başka bir deyişle, Oyuncular gerçekten gerçekçi oyunda evreni keşfetme arzularını tatmin edebilirler.
 
Borderless Universe Zones with Multiple Blockchains
BSC platform contributes strongly to a seamless and enjoyable experience and creates a competitive advantage for Acdom and The vision will open the door to bigger, more critical uses of metaverse both geographically, and cross-protocol in global digital infrastructure, bringing forth the true promises of the core technology that players to explore newly emerging regions of space, and store assets on various chains, all while connected all-in-one game experience.
 
Player-Created Content
Modkit-driven or Steam Workshop that integrates better together with Unreal Engine, Players can create their own content which is compatible with Star Atlas’ content format. The content is assigned to NFT values that will be converted to physically represented asset data on the blockchain. Acdom makes an effort to provide buyers with an advantage in terms of mining yields, trading yields, and even automation of equipment based on the efficiency algorithms in the marketplace. These algorithms are developed by content creation. In time, scalability permits access to entire adjunct universes created by external teams and alternative blockchain protocols.
 
Complete discovery mission to Universe Orbit
Acdom takes NFT to the next level of innovation and leverages Acdom’ blockchain power to give gamers computer processing power for initiatives similar to SkyHub.org in the search for UFOs. It also offers strong performance for the data process to stand out from the segmentation and attract the attention of players who are interested in discovering the universe in the real world. In other words, Players can satisfy their universe exploration desire in the truly realistic game.
 
onepunchkripto: Ancient Kingdom’un sunabileceği çok şey var gibi görünüyor 🤩
 
seems like Ancient Kingdom has a lot to offer 🤩
 
 
onepunchkripto: S3- Biraz oyunun detaylarına girmek istiyoruz. Ancient Kingdom kaç farklı dövüş modundan oluşur ve kaç farklı kazanç imkanı sağlar. Oyun hangi platformlarda oynanabilir bunları öğrenebilir miyiz?
 
Q3- We want to get into the details of the game. How many different fighting modes does the Ancient Kingdom consist of and how many different earning methods it provide. Can we learn on which platforms the game can be played?
 
JJ: Oyuncuların Dapp Cüzdanına bağlanmaları ve DOM satın almaları gerekir. Ancient Kingdom’dan kâr elde etmenin üç yolu olacak.
 
Oyuncu için üç farklı harita olacak:
 
+ Dünya Haritası
+ NFT Haritası
+ VIP Haritası
 
+ Dünya Haritası: tüm katılımcılar için – nadir ve değerli NTF öğelerinin düşük düşme oranı. Oyuncular, 1:1 oranında külçeleri değiştirmek için Dom tokenlarını kullanacaklar, oyuncular oyun içi mağazadan gerekli malzemeleri satın almak için külçe kullanacaklar. Ardından kendi savaş gücünüzü artırmak için güçlendirin ve öldürme etkisini artırmak için destek öğeleri satın almak için külçe kullanın. Öğeleri toplamak için dünya haritasına katılın ve canavarları, mini patronları ve patronları yok edin. Bir “Oyun kartının” düşme olasılığı çok düşüktür. Karakterinizin seviyesini yükseltmeye devam etmek için oyun kartları Altın ile takas edilebilir veya DOM tokenlarını kazanmak için piyasada satılabilir.
 
+ NFT Haritası: Oyuncular, Pazar Yerinden NFT Karakteri satın almak için Dom tokenlarını kullanacak ve ardından bireysel harita için özel bir harita girecek. Tüm oyuncular için, bu haritadaki nadir eşyaların ve NFT’lerin düşme oranı dünya haritasındakinden daha yüksek olacaktır.
 
+ VIP Haritası: Diğer iki haritaya kıyasla VIP haritası en yüksek nadir eşya düşme oranına sahiptir. Her VIP seviyesi ile doğru VIP haritası girilecektir. VIP seviyesi ne kadar yüksek olursa, kar o kadar yüksek olur. Toplam 12 VIP seviyesi vardır. Oyunculara VIP seviyesine ulaştıklarında nadir bir NFT silahı verilecek. Para kazanmak için seviye atlamak ve canavarlarla savaşmak için bu nadir NFT silahını kullanabilirler. VIP 1’in garanti edilen faydası, oyuncunun günde 6 saat için yeterli zamanı varsa, geri ödemenin 20-30 gün içinde gerçekleşmesidir. Oyuncu çok sayıda nadir NFT ekipmanı ile donatıldığında geri ödeme daha kısa olacaktır. VIP’ler oyundaki farklı haritalara karşılık gelecek.
 
Oyunda otomatik antrenman yaparak veya elle canavarları vurarak para kazanmanın yanı sıra oyun bir destek aracına da sahip olacak. Ayrıca ekstra gelir elde etmek isteyen oyuncular ödül almak için oyun içi görevler yapabilirler).
 
Bir kuşatma savaşına, bir loncaya, bir dövüş oyununa veya bir fraksiyon ligine katılmak… Katılmak isteyen oyuncular (lonca) biraz para yatırmak zorunda kalacaklar. Kazanan taraf kazanan ödülü alacak. Ve yayıncı, kazanan ödüle göre ücreti tahsil edecektir.
 
Players need to connect to Dapp Wallet and buy DOM. There will be three ways to get profit from the Ancient Kingdom. There will had three different map for player:
 
+ World Map
+ NFT Map
+ VIP Map
 
+ World Map: for all participants – low drop rate of rare and precious NTF items. Players will use Dom tokens to swap into ingots at a ratio of 1:1, players will use bullion to buy necessary props at the in-game shop. Then strengthen to increase your own combat power, and use ingot to purchase support items to increase the killing effect. To collect items, join the world map and destroy monsters, mini bosses, and bosses. A “Game card” has a very low chance of being dropped. Game cards can be exchanged for Gold to continue leveling up your character, or they can be sold on the market to earn DOM tokens.
 
+ NFT Map: Players will use Dom tokens to purchase NFTs Character from the Marketplace and then enter a dedicated map for the individual map. For all players, the drop rate of rare items and NFTs on this individual map will be higher than on the world map.
 
+ VIP Map: In comparison to the other two maps, the VIP map has the highest drop rate of rare items. With each VIP level, the correct VIP map will be entered. The higher the vip level, the higher the profit. There are a total of 12 VIP levels. Players will be given a rare NFT weapon when they reach the VIP level. They can use this rare NFT weapon to train to level up and fight monsters to earn money. The guaranteed benefit of VIP 1 is that if the player has enough time for 6 hours/day, the payback will be within 20-30 days. The payback will be shorter when the player is equipped with a lot of rare NFTs equipment. The VIPs will correspond to different maps in the game.
 
In addition to making money in the game by auto training or hitting monsters by hand, the game will have a support tool. In addition, players who want to earn extra income can do ingame tasks to receive rewards ). Participating in a siege war, a guild, a fighting game, or a faction league… players (the guild) who want to participate will have to deposit some money. The winning side will get the winning prize. And the publisher will collect the fee based on the winning reward.
 
 
onepunchkripto: S4- Ancient Kingdom ve diğer blockchain oyunlarının, oyun endüstrisini ve kripto para sektörünü ne kadar geliştirebileceğine inanıyorsunuz? İleriye dönük hedeflerinizi de öğrenebilir miyiz?
 
Q4- How much do you believe Ancient Kingdom and other blockchain games can improve the gaming industry and the cryptocurrency industry? Can we learn about your future goals?
 
JJ: NFT’ler, blokzinciri teknolojisi kullanılarak oluşturulur. Çevrimiçi bahis bu teknolojiyi kullanan dijital ödeme yöntemlerinin ortaya çıkmasından kâr elde etmek için iyi bir konumdadır. Bu teknoloji, çevrimiçi bahis endüstrisinin temel işlemlerinin misyon açısından kritik hedeflerini geliştirme potansiyeline sahiptir. Bahis siteleri şunlardan yararlanabilir: Bahis sektöründe kriptopara birimlerinin artan kullanımı. Kripto para birimleri, web sitelerinin, kullanıcıların kişisel verileriyle ilgili belirli bilgi taleplerinden kaçınmasını sağlar. Kripto para birimleri, merkeziyetsiz yapıları nedeniyle banka havaleleri gibi geleneksel ödeme biçimlerinden daha ucuzdur.
 
Business Wire’ın yayınladığı gibi, Bitcoin’ler, kriptografik paranın tipik nakit paraya göre sunduğu avantajlar nedeniyle web tabanlı bahis organizasyonlarında para olarak giderek daha fazla kullanılmaktadır. Dünya çapında web tabanlı bahis sektörü, %13,2’lik bir gelişme hızıyla 2019’da 58,9 milyar dolardan 2020’de 66,7 milyar dolara gelişmeye güveniyor. Gelişme esas olarak COVID 19’a atfediliyor, çünkü halk karantina sırasında eve bağlı ve internet bahisleri de dahil olmak üzere birkaç ücretsiz ve ücretli rekreasyon egzersizine katılmak için mevcut enerjiye sahip. Daha sonra pazarın% 11.64’lük CAGR’de 2023’ten 92.9 milyar dolara ulaşması bekleniyor.
 
Şaşırtıcı gelse de, NFT’lerin sayısı son yıllarda istikrarlı bir şekilde artmaktadır. NFT’ler ve ilgili ekosistemler, dünyadaki kripto ve oyun topluluklarında daha yaygın hale geliyor. Blockchain tarafından desteklenen oyunlara yeni bir ekonomik katman eklendi. Video oyunu oynamak ve para kazanmak artık mümkün. NFT’ler, diğer blokzinciri varlıkları gibi, topluluk arttıkça değer kazanır. Antik Krallık, merkezi ve merkezi olmayan borsa bağlantılarını genişleterek ve her ikisi için sınırları ortadan kaldırarak geleneksel oyun modellerini aşmayı hedefliyor. Ancient Kingdom oyun paradigmasını kullanarak, oyunculara oyuna harcadıkları zaman ve emek için finansal olarak tazminat ödenir. NFT’ler (türünün tek örneği sanal ürünler), katılımcılar tarafından kendi ekosistemlerinde kullanılabilir. Tutma, İnşa Etme ve Kontrol Etme gibi hedefler fraksiyon yönetimi tarafından tüm fraksiyonun yararına olacak şekilde belirlenir.
 
Non-fungible tokens, or NFTs, are created using blockchain technology. The online gambling business is well-positioned to profit on the emergence of digital payment methods that employ this technology. This technology has the potential to enhance mission-critical goals of the online gambling industry’s fundamental transactions. Gambling websites can benefit from the expanding use of cryptocurrencies in the gambling sector. Cryptocurrencies enable websites to avoid demands for specific information on users’ personal data. Cryptocurrencies are also less expensive than conventional forms of payment, such as bank transfers, due to their decentralized structure.
 
As Business Wire published, Bitcoins are additionally progressively being utilized as money in web based betting organizations because of the benefits presented by cryptographic money over typical cash. The worldwide web based betting business sector is relied upon to develop from $58.9 billion out of 2019 and to $66.7 billion out of 2020 at a development pace of 13.2%. The development is principally ascribed to COVID 19, because of which populaces are bound to home during the lockdown and have available energy to partake in a few free and paid recreation exercises including internet betting. The market is then expected to reach $92.9 billion out of 2023 at CAGR of 11.64%.
 
Although it may come as a surprise, the number of NFTs has been steadily increasing in recent years. NFTs and associated ecosystems are becoming more prevalent in the crypto and gaming communities around the world. A new economic layer is added to games powered by the blockchain. Playing a video game and making money is now possible. NFTs, like other blockchain assets, increase in value as the community increases. Ancient Kingdom aims to surpass traditional gaming models by extending centralized and decentralized exchanges linkages and eliminating boundaries for both. Using the Ancient Kingdom gaming paradigm, players are compensated financially for their time and effort invested in the game. NFTs (one-of-a-kind virtual goods) can be used by participants in their own ecosystems. Goals like Hold, Build, and Control are established by faction governance to benefit the entire faction.
 
 
onepunchkripto: S5- Ancient Kingdom oyununa ait DOM tokenin oyun içindeki kullanım şekli ve ekosistemdeki rolü hakkında bilgi verebilir misiniz? DOM Tokenomics bilgilerini de kısaca anlatır mısınız?
 
Q5- Could you give some information about the usage of the DOM token of the Ancient Kingdom and its role in the ecosystem? Could you briefly describe the DOM tokenomics?
 
JJ: DOM, gerçek dünya ekonomik politikasını yönetmeye yönelik uygulamaları olan bir yönetişim token’ıdır.
Dışarıdan, DOM’un kontrolü, oyun topluluğunun Ancient Kingdom geliştirme ekibinin karar verme sürecini etkilemesini sağlayacaktır. Bu, muhtemelen 2-3 yıllık oyun geliştirme ve denge ile karar vermenin merkezileştirilmesi dönemini takip edecek. Merkezi dönemin sonunda, sahipler oyun ekonomisini, varlık yayın planlarını, oyun yönünü etkileyebilecek ve aksi takdirde geliştirme karar verme sürecinde bir dereceye kadar sahiplik sağlayacaklardır.
– Kullanım Durumu:
 
>Staking DOM/GOLD için stake etme
> NFT’ler için Staking
> Marketplace’te Ödeme
 
– Fraksiyon yönetişimi, aşağıdakiler gibi ulus çapında hedefler belirler:
● İşgal
● Basılı tutun
● Yapı
● Kontrol
Hedefleri, DOM’u stake etmeyi ve kabul edilen bir oylamayı gerektiriyor ve slotlar sınırlı. Her hedef, hedef bölgede ulus çapında bonuslar üretir. Fraksiyon yönetişimi, mega projelerin de kilidini açar. Bir proje tamamlandıktan sonra, fraksiyon için yeni türde airdrop ve/veya görevler sağlarlar.
 
DOM: Governance token – Tokens in real world – DOM is a governance token, with applications in directing real world economic policy.
Externally, control of DOM will enable the gaming community to influence decision making of the Ancient Kingdom development team. This will follow a period of centralization of decision making, likely 2-3 years of game development and balance. At the conclusion of the centralized period, holders will be able to influence game economics, asset release schedules, game direction, and will otherwise provide some degree of ownership in development decision making.
 
– Use Case:
> Staking for farm DOM/GOLD
> Staking for NFTs
> Payment on Marketplace
 
– Faction governance sets factionwide targets, like the following:
● Occupy
● Hold
● Build
● Control
Their targets require staking DOM and a passed vote, and the slots are limited. Each target generates factionwide bonuses in the target region. Faction governance unlocks mega-projects as well. After a project is completed, they enable new types of airdrop and/or missions for the faction.
 
onepunchkripto: Açıklamalarınız için teşekkürler JJ! Şimdi son soruma geçiyorum. Son soruma cevap verdikten sonra 5 dakika sohbeti açacağız ve topluluğun sorularını sormasına olanak tanıyacağız. Türkçe gelen sorular ekibimiz tarafından çevrilecek ve 5 dakika sonra sorulan sorulardan 5 tanesini seçip cevaplama şansınız olacak. İngilizce bilen üyelerimizin sorularını İngilizce sormasını önemle rica ediyoruz.
 
Thanks for your explanations, JJ! Now I will ask my last question. After you answer my last question, we will open the chat for 5 minutes and let the community ask their questions. Turkish questions will be translated by our team and after 5 minutes you will have a chance to pick and answer 5 of the questions asked. We strongly encourage our English-speaking members to ask their questions in English.
 
 
onepunchkripto: S6- Böylesine epik bir oyunun ses getireceğini düşüyoruz. Ancient Kingdom’u diğer oyun severlere ve kripto para kullanıcılarına tanıtmak, daha geniş kitlelere duyurmak için ne tür planlarınız olduğunu öğrenebilir miyiz?
 
Q6- We think that such an epic game will make an impact. Can talk about what kind of plans do you have in order to announce the game to a wider audience or in order to introduce the Ancient Kingdom to other gamers and cryptocurrency investors?
 
JJ: Bir sonraki güncellemede, aşağıdakiler gibi yeni modları güncelleyeceğiz:
Kuşatma Savaşı, Dünya Bossu, Lonca Düellosu, Boss NFT Ödüllerinde Daha Fazla Güncelleme, Dövüş PK Modu… Video oyunu oynamak ve para kazanmak artık mümkün. NFT’ler, diğer blokzinciri varlıkları gibi, topluluk arttıkça değer kazanır. Ancient Kingdom, merkezi ve merkeziyetsiz borsa bağlantılarını genişleterek ve her ikisi için sınırları ortadan kaldırarak geleneksel oyun modellerini aşmayı hedefliyor. Antik Krallık oyun paradigmasını kullanarak, oyunculara oyuna harcadıkları zaman ve emek için finansal olarak tazminat ödenir. NFT’ler, katılımcılar tarafından kendi ekosistemlerinde kullanılabilir. Tutma, İnşa Etme ve Kontrol Etme gibi hedefler fraksiyon yönetimi tarafından tüm fraksiyonun yararına olacak şekilde belirlenir.
 
In the next update, we will update new modes such as: Siege War, World Boss, Guild Duel, More Update on Boss NFTs Rewards, Fighting PK Mode… Playing a video game and making money is now possible. NFTs, like other blockchain assets, increase in value as the community increases. Ancient Kingdom aims to surpass traditional gaming models by extending centralized and decentralized exchanges linkages and eliminating boundaries for both. Using the Ancient Kingdom gaming paradigm, players are compensated financially for their time and effort invested in the game. NFTs (one-of-a-kind virtual goods) can be used by participants in their own ecosystems. Goals like Hold, Build, and Control are established by faction governance to benefit the entire faction.
 
JJ: – Q1/2022: CEX’ler/DEX listesi – Pazarlama programını çalıştırın Open NFT market – Release Farming – Release Official Game version – App version Android ve Testflight
– Q2/2022: Ortaklıkları genişletin, pazarlama programları yürütün – Oyunu yükseltin (karakterler, ekipman, özellikler,…)
– Q3/2022: Mobil Oyun – Hem Android hem de iOS işletim sistemlerinde mevcut – Birçok ödüllü sıralama turnuvası – Diğer token’ları (DOM, BNB, USDT,…) kazanmak için DOM ve GOLD’u riske atın – Geri satın alma ve yakma uygulayın – Şununla ortak olun etkileyiciler
– Q4/2022: Stratejik işbirliği ve ürün geliştirme – Büyük borsa listeleme – Mücadele
Yükseltme (PvE) – Gaz ücretlerini azaltın ve yeni işlevleri entegre edin – API’yi yükseltin – Mobil Oyun (PvP) için daha fazla harita güncelleyin – Kuşatma Savaşı/ Tarikat Savaşı
 
– Q1/2022: CEXs/DEX listing – Run marketing programOpen NFT market – Release Farming – Release Official Game version – App version Android and Testflight
– Q2/2022: Expand partnerships, run marketing programs – Upgrade the game (characters, equipment, features,…)
– Q3/2022: Mobile Game – Available on both Android and iOS operating systems – Ranking tournament with many prizes – Stake DOM and GOLD to earn other tokens (DOM, BNB, USDT,…) – Implement buyback and burn – Partner with influencers
– Q4/2022: Strategic cooperation and product development – Major exchange listing – Fighting
Upgrade (PvE) – Reduce gas fees and integrate new functions – Upgrade API – Update more maps for Mobile Game (PvP) – Siege War/ Sect Battle
 
onepunchkripto: tüm cevaplarınız için tekrar teşekkürler 👌🏼 şimdi topluluk sorularına geçeceğiz topluluğumuz sorularını sormayı bitirdikten sonra cevaplamaya başlayabilirsiniz ve istediğiniz kadar cevap verebilirsiniz ama unutmayın ki sadece ilk 5 soru cevap ödüllendirilecek 👀 bu yüzden topluluğa geri vermek için dikkatlice seçmenizi öneririm 💚
 
thanks again for all of your answers 👌🏼 now we will move on to the community questions, after our community finish asking their questions, you can start answering and you can answer as much as you want, but remember that the only first 5 questions you answer will be rewarded 👀 so I suggest you to choose carefully to give back to community 💚
 
 
 
onepunchkripto: soruları yanıtlamaya başlayabilirsiniz
 
you can kindly start answering the questions
 
Atakan: Bir çok projenin tercih edilip edilmemesinin sebebi güvenliktir. Güvenlik, artan sayıda dolandırıcının olduğu herhangi bir projedeki kullanıcılar için kritik bir endişe kaynağıdır. Projeniz kullanıcılara ne düzeyde güvenlik sağlamayı planlıyor? Güvenlik açısından diğer projelerden farklı olduğunuza kullanıcıları nasıl ikna edeceksiniz?
 
Security is the reason why many projects are preferred or not preferred. Security is a critical concern for users in any project with an increasing number of scammers. What level of security does your project plan to provide users with? How will you convince users that you are different from other projects in terms of security?
 
JJ: Certik, sorunsuz bir sürecin ardından Acdom için nihai akıllı sözleşme denetim raporunu yayınladı. Kodda gelecekte güvenlik açıklarına yol açabilecek hiçbir kusur bulunamadı. Ek olarak, denetçiler görünüşte olası her durumu incelediler ve herhangi bir zayıflık olmadığını doğrulamak için kendi aygıtlarında test ettiler. Bu Certik’in güncellemesi, yatırımcılara Acdom’un güvenli ve emniyetli olduğu konusunda gönül rahatlığı verdi.
 
Acdom, certik’in denetim raporunun bir sonucu olarak, göz ardı edilemeyecek bir rol yapma oyunu olan çağın NFT’lerinden birine dönüşmek için ek güç ve itici güç kazanır.
 
Raporun tamamı yakında uygun hale getirilecek! Certik Audit Link: https://www.certik.org/projects/ancientkingdom
 
Certik has just published its final smart contract audit report for Acdom after a smoothly proccess. No flaws were found in the code that could lead to future vulnerabilities. In addition, the auditors apparently examined every possible situation and tested it on their own gadgets to verify there were no weaknesses. This Certik’s update has given investors peace of mind that Acdom is safe and secure.
 
Acdom gains additional strength and drive as a result of the certik’s audit report to evolve into one of the era’s NFTs, a role-play game that cannot be ignored.
 
The whole report will be made eligible soon! Certik Audit Link: https://www.certik.org/projects/ancientkingdom
 
Madaah: Token yakma/geri alım için herhangi bir planınız var mı?
 
Do you have any plan for token burn/buyback?
 
JJ: Tokenları yakma:
DOM ve GOLD’un basılması ve yakılması tamamen oyun kullanıcı tabanının büyümesine ve benimsenmesine dayalı olacaktır. Ancient Kingdom arzı ve fiyatı, dahili olarak makul oyun içi varlık fiyatlandırmasını sürdürecek ve yeni kullanıcılar için giriş seviyesini optimize ederken, harici olarak takdir edilmesine izin verecek bir seviyede tutulacak. Ancient geliştirme ekibi, NFT’lerin yakılmasına katkıda bulunmanın yanı sıra, bir token edinme ve yakma mekanizmasına da katılacak. Bu alımlar, tüm oyuncuların erişebildiği aynı açık piyasa DEX’lerinde gerçekleşecek. Geri satın alınan GOLD, brüt şirket gelirlerinden gelecek ve dolaşımda arz yaratacaktır.
 
Tokens burn:
The minting and burning of DOM and GOLD will be purely based on game user-base growth and adoption. The Ancient Kingdom supply and price will be kept on a level to maintain reasonable in-game asset pricing internally and optimize the entry level for new users, while allowing for appreciation externally. In addition to contributing towards the NFTs burn, the Ancient development team will also participate in a token acquisition and burn mechanism. These purchases will occur on the same open-market DEXs for which all players have access. GOLD repurchased will come from gross company revenues, and will create in circulating supply.
 
Leticia: Kaç ekip üyeniz var? Blockchain alanında yeterli deneyime sahipler mi? Kripto ve kripto dışı projelerde çalışma deneyimleri var mı?
 
How many team members do you have? Do they have enough experience in the blockchain field? Do they have any experience of working in crypto and non-crypto projects?
 
JJ: HA THU TRANG – CEO
Yaklaşık 10 yıldır finans piyasasında, özellikle fon toplama ve yatırımcı ilişkileri ile ilgili olarak çalışmaktadır. 400 milyon dolardan fazla piyasa sermayesine sahip olan ve Hochiminh Menkul Kıymetler Borsası’na (HOSE) kote GELEX grubunun yatırımcı ilişkileri yöneticisinden sorumlu. Nexttech Group of Entrepreneurs tarafından bir doğrulama ve kimlik doğrulama koruma projesinin Initial Coin Offering (ICO) koordinatör yöneticisi. Özel satışta ilk turda başarıyla 3 milyon dolar topladı. Yatırım Bankacılığı (IB) alanındaki M&A anlaşmalarının yapılandırılması ve işlenmesine ilişkin deneyimlerin sayısı.
 
LE MINH DAT – CTO
Bilişim sektöründe 8 yıllık deneyime sahip olan Dat Lee, milyonlarca doları başarıyla toplayan yaklaşık 50 proje inşa etti. Ayrıca, kendisi ve ekibi, Vietnam Blockchain Hub 2018’de (En büyük Blockchain etkinliği) Hackathon yarışmasında üçüncülük ödülünü kazandı. Vietnam ve TomoChain Hackathon 2018’de büyük ödül. Her zaman yeni yazılım teknolojilerini takip etmek ve siber güvenlikteki en iyi uygulamalara uymak onun çalışma sloganıdır. İş arkadaşları onu matematiksel bir beyne ve ayrıntılara dikkat eden harika bir CTO olarak görüyor.
 
Ve diğer birçok ekip üyesi, blockchain konusunda derin bilgi ve deneyime sahiptir.
 
HA THU TRANG – CEO
Nearly 10 years working in the financial market, especially related to raising fund and investor relations. In charge of investor relations manager of GELEX group, which has market capital of more than $400million and listed on Hochiminh Stock Exchange (HOSE). Coordinator manager of Initial Coin Offering (ICO) of a verification and authentication protection project by Nexttech Group of Entrepreneurs. Successfully raising $3M in private sale first round. Number of experiences on structuring and processing M&A deals in the Investment Banking (IB) field.
 
LE MINH DAT – CTO
With 8 years of experience in the IT industry, Dat Lee has built nearly 50 projects which were totally successfully raised millions of dollars. In addition, he and his team achieved third prize of Hackathon contest at Vietnam Blockchain Hub 2018 (The biggest Blockchain event in Vietnam and grand prize in TomoChain Hackathon 2018. Always keeping abreast of new software technologies, as well as conforming to best practices in cybersecurity is his working motto. His co-workers find him to be a great CTO with a mathematical brain and an eye for details.
 
And many other team members have deeply knowledge and experience in blockchain.
 
ShimShu Ryeon: Bir proje geliştirmek için ilk öncelik yeterli sermayeye sahip olmaktır. Ekibinizin bu projeyi üstlenmek için mali imkanları var mı? Projeyi geliştirmek için yeterli sermayeniz var mı Projenizin ne kadar karlı olduğunu söyleyebilir misiniz?
 
To develop a project, the first priority is to have enough capital. Does your team have the financial means to undertake this project? Do you have enough capital to develop the project Can you tell us how profitable your project is?
 
JJ: Ancient Kingdom, özel bir yatırım turunun bir parçası olarak 3.600.000 $ topladı ve diğer başarıların yanı sıra DAO Maker ile bir ortaklık kurdu.
 
DAO Maker, AU21 sermayesi, Reblock Vendetta, ABI, Magnus Capital, İyi oyunlar Guild R8 Capital, Game on, GIRNAS Altcoinbuzz, Dream Boat başkenti, Kangaroo Dci, Insigus, Yacht, Themoonwalker, R9 Capital, Aussie Capital, Anypad Venture, 6K, Gains VC, Vendetta Capital, Exnetwork Capital ve diğerleri, Ancient Kingdom’a yatırım yaparak, benzeri görülmemiş bir küresel büyük girişimler ittifakı yarattı ve önde gelen küresel fonlardan oluşan bir all-star dizisinden yatırım sağladı.
 
İlk dövüş sanatları video oyunu ve ilk blokzinciri tabanlı gerçek zamanlı oyun platformu ile Ancient Kingdom zaten oynamak için mükemmel bir oyun. Girişim kapitalistleri, oyun endüstrisinin ve oyna-kazan pazarının muazzam potansiyelini gördü ve Ancient Kingdom, göze çarpan bir NFT/blockchain girişimi olarak ortaya çıktı. Bu, Ancient Kingdom’un eğlence için en iyi oyun olacağı ve ekibin bir araya getirdiği stratejik ortaklar ve danışmanlar sayesinde gelecekte oyuncu olmayan ve kriptoparası olmayan kullanıcılara erişimini genişletirken gelir elde etmek için mükemmel bir platform olacağı anlamına geliyor.
 
As part of a private investment round, Ancient Kingdom raised $3,600,000 and formed a partnership with DAO Maker, among other achievements.
 
DAO Maker, AU21 capital, Reblock Vendetta, ABI, Magnus Capital, Good games Guild R8 Capital, Game on, GIRNAS Altcoinbuzz, Dream Boat capital, Kangaroo Dci, Insigus, Yacht, Themoonwalker, R9 Capital, Aussie Capital, Anypad Venture, 6K, Gains VC, Vendetta Capital, Exnetwork Capital and many others have invested in Ancient Kingdom, creating an unprecedented global alliance of major ventures and securing investment from an all-star lineup of prominent global funds.
 
With its first-ever martial arts video game and the first blockchain-based real-time gaming platform, Ancient Kingdom is already an excellent game to play. Venture capitalists have seen the enormous potential of the gaming industry and the play-to-earn market, and Ancient Kingdom has emerged as a standout NFT/blockchain initiative. This means that Ancient Kingdom will become the best game for amusement and an excellent platform to produce revenues while expanding its reach to non-players and non-crypto users in the future, thanks to the strategic partners and advisors the team has assembled.
 
Someone: Ancients Kingdom’un bir IDO’su olacağını görüyorum. Ancient IDO ne zaman duyuruldu? Beta ürününüzü test ağında da nasıl kontrol edebilirim? 
 
I see that Ancients Kingdom will have an IDO. When was Ancient IDO announced? How can I also check your beta product on the test network?
 
JJ: Yakın zamanda. Duyurularımızı buradan takip edelim
 
 
onepunchkripto: Sanırım bu kadar 👀 Bizimle olduğunuz için teşekkürler, bu akşam sizi burada ağırlamak bizim için bir zevkti
 
I guess that’s all 👀 thank you for being with us, it was a pleasure to host you here this evening
 
JJ: Evet teşekkür ederim. Hepinize teşekkürler ❤️ JJ ile Ancient Kingdom’dan sevgilerle
 
Yeah thank you. Thanks all of you ❤️ JJ with love from Ancient Kingdom
 
Ancient Kingdom hakkında en yeni bilgi ve gelişmeler için :
 
 
Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.
 
 
 

 

 

 

 

Nergis Kartal tarafından yazıldı.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde İngilizce Matematik bölümü öğrencisi. KoinSaati içerik editörü.

Coinone, Doğrulanmamış Harici Cüzdanlara Para Çekimini Yasakladı

Kripto Kirpi ile Huobi Sohbet Saati