in

Anchor Protocol (ANC) ve WEMIX (WEMIX) Huobi Pioneer Zone’da Listeleniyor

Anchor Protocol (ANC) yatırma işlemleri 8 Mart TSİ 06:30’da ve WEMIX (WEMIX) yatırma işlemleri 8 Mart 08:30’da Huobi Global borsasında Pioneer Zone’da işleme açılacak. Yeterli hacme ulaşıldığında ise spot işlemler de yapılabilecek.

Yatırımcılar Anchor Protocol (ANC) için 8 Mart TSİ 06:30’dan itibaren ve WEMIX (WEMIX) için 8 Mart TSİ 08:30’dan itibaren Huobi Global üzerinden yatırma işlemlerini gerçekleştirebilecek. ANC için spot işlemler (ANC/USDT) ve WEMIX için spot işlemler (WEMIX/USDT) yeterli hacme ulaşıldığında 8 Mart’ta açılacak ve yatırma hacmi piyasa işlemlerini karşılayınca başlayacak olup başka bir duyuru ile bildirilecektir. Ancak ANC’lerinizi Huobi Global borsasından başka yere çekmek (withdrawal), aktarmak için 9 Mart TSİ 06:00’ya kadar, WEMIX’lerinizi aktarmak için ise 9 Mart 15:00’e kadar beklemeniz gerekmektedir.

Resmi Huobi Global Twitter hesabının ANC listeleme haberi:

Anchor Protocol (ANC) Nedir?

Anchor Protocol, Terra blokzincirinde bir ödünç verme ve ödünç alma protokolüdür. ANC, protokolün, kullanıcıların dijital varlıklarını aşırı teminatlandırılmış bir modelle yönetişime katılmalarına, ödünç vermelerine, ödünç almalarına ve faiz kazanmalarına olanak tanıyan yerel yardımcı program ve yönetişim token’idir.

Anchor Protocol (ANC)

Anchor’un temel yapı taşı Terra blokzinciridir. Anchor, Terra blokzincirinde Terra stablecoinlerinin (örneğin TerraUSD) yatırılmasını ve ödünç alınmasını kolaylaştıran bir WASM (Web Assembly) akıllı sözleşmesidir.

Official website: https://www.anchorprotocol.com/

Whitepaper: https://www.anchorprotocol.com/docs/anchor-v1.1.pdf

Resmi Huobi Global Twitter hesabının WEMIX listeleme haberi:

WEMIX (WEMIX) Nedir?

WEMIX, sürdürülebilir blockchain oyun platformudur. WEMIX, blokzinciri ile ilgili işlevleri devralan ve mevcut oyunlarda yapılan değişiklikleri en aza indiren ara katman yazılımı (Binder) sağlayarak oyun DApp’leri üretmek için mücadele eden geliştiriciler için teknolojik engelleri azaltmayı amaçlamaktadır.

WEMIX (WEMIX)

WEMIX oyun sayısındaki artışa uyum sağlamak için özel blokzincirlerinin sayısını artırabilen çok zincirli yapısıyla ölçeklenebilirlik sağlıyor. WEMIX’in token ekonomisi, “WEMIX Token” adı verilen bir ana token’den ve “oyun token’leri” olarak adlandırılan oyuna özel token’lerden oluşur. WEMIX Token’leri, platform seviyesindeki token’lerdir ve değerini yansıtır.

Official website: https://wemixnetwork.com/

Whitepaper: https://che.wemixnetwork.net/hm/rsc/whitepaper.pdf

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

MES tarafından yazıldı.

Visa ve Mastercard Rusya’daki Operasyonlarını Askıya Aldı

Ukrayna, Askeri Ekipmanları Kripto Paralarla Satın Alıyor