in ,

Alpine F1 Team Fan Token (ALPINE) Nedir? Nasıl Alınır?

Kripto para endüstrisi birbirinden farklı donanıma sahip çeşitli projeleri bünyesinde barındırıyor. Popülerliğini koruyan ve sahiplerine birçok avantaj sağlayan fan token projeleri de bunlardan biri. 

Alpıne Team, Renault Group içinde bulunan Fransız yarış ve spor otomobilleri üreticisi olan Cars bünyesinde yer alıyor. 1955 tarihinde kurulan şirket, 2021 itibari ile kendi e-spor bölümünü hayata geçirdi. 

Alpine F1 Team taraftar tokeni, Binance’in üçüncü Fan Token Launchpad projesi olarak Şubat 2022’de piyasaya sürülmüştür. ALPINE, Alpine F1 takımı destekçileri için taraftar deneyiminde devrim yaratmak üzere tasarlanmış bir BEP-20 tokenidir. 

Kullanıcıların platformu kullanarak yatırımlarından para kazanmalarına yardımcı olmak için oluşturulan ALPINE, bunun yanında yatırımcılarına birçok avantaj sağlıyor.

ALPINE Fan Token Avantajları

  • Oylama turlarına katılım sağlama avantajı
  • Geniş erişilebilirlik, düşük işlem maliyetleri ve işlevsellik
  • Alpine F1 ekibi ile etkileşim kurma fırsatı
  • Binance Taraftar Token platformunda BWT Alpine F1 ekibi ile etkileşim, imzalı ürünler BWT Alpine F1 ekibi sürüleri ile tanışma, selamlama ve diğer deneyimler gibi avantajlara erişebilir. 

Alpine Fan Token’in yatırım amacı dışında başka kullanım durumları da mevcut. Bu durumlar ise şöyle sıralanabilir:

  • Katılım: ALPINE fan token sahipleri, Binance Taraftar Token platformu üzerinden hayran katılımı ile ilgil oylama oturumlarına katılma hakkına sahiptir. 
  • NFT PowerStation: Yatırımcılar bu özellike ile birlikte ALPINE F1 Team NFT’lerini stake edebilirler. 

ALPINE İstatistikler

Toplam arzı 40 milyon olan ALPINE’in dolaşımdaki arzı ise 11 milyon 360 bindir. Bu zamana kadar gördüğü en yüksek fiyat olan 11.48 dolar seviyesini 12 Mart 2022’de gören ALPINE, en düşük seviyesi olan 1.26 doları ise 12 Mayıs 2022’de görmüştür. 

ALPINE Nasıl Alınır? 

Birçok kripto varlık alım satım platformu üzerinde listelenen Alpine Fan Tokeni Binance, KuCoin, PancakeSwap, Gate.io, Bitget gibi birçok popüler kripto varlık platformu üzerinden kolayca alabilir, satabilir ve elinizde tutabilirsiniz. 

 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

IDO Pazarlama Stratejileri

Ocean Protocol (OCEAN) Nedir? Nasıl Alınır?