içinde

ALPINE, COCOS ve VISION KuCoin Borsasında Listeleniyor

Alpine F1® Takımı Fan Token (ALPINE), Cocos-BCX (COCOS) ve Visiongame (VISION), KuCoin kirpto para borsasında listelenecek.

Alpine F1® Takımı Fan Token (ALPINE)

Yatırımcılar 13 Nisan Çarşamba günü TSI 11:00’dan itibaren artık KuCoin üzerinden ALPINE alım satımı yapabilecek. ALPINE/USDT işlem çifti KuCoin kripto para borsasında listelenecek.

Lütfen aşağıdaki plana dikkat edin:

  • Desteklenen Ağ: BEP20
  • Trading: 13 Nisan 2022, TSI 11:00
  • Withdrawal: 14 Nisan 2022, TSI 13:00

Resmi KuCoin Twitter hesabının ALPINE haberi:

Alpine F1® Team Fan Token (ALPINE) Nedir?

Alpine F1 Team Taraftar Tokeni (ALPINE), Formula 1 temalı taraftar token’idir. ALPINE token sahipleri, taraftar katılımıyla ilgili oylamalara katılabilecekler. Gelecekte, token sahipleri doğrudan takıma bağışta bulunabilecek ve bunun için bir sadakat rozeti alabilecekler.

Official Website: https://www.binance.com/en/fan-token/team-profile/alpine

Cocos-BCX (COCOS)

Yatırımcılar 13 Nisan Çarşamba günü TSI 13:00’dan itibaren artık KuCoin üzerinden COCOS alım satımı yapabilecek. COCOS/USDT işlem çifti KuCoin kripto para borsasında listelenecek.

Lütfen aşağıdaki plana dikkat edin:

  • Desteklenen Ağ: ERC20
  • Trading: 13 Nisan 2022, TSI 13:00
  • Withdrawal: 14 Nisan 2022, TSI 13:00

Cocos-BCX (COCOS) Nedir?

Cocos-BCX, GameFi incubation, yatırım, dağıtım, IGO ve diğer kanallar aracılığıyla daha fazla eser yaratıcısını kripto dünyasına bağlayan merkeziyetsiz bir gameFi & metaverse platformudur.

Official Website: https://www.cocosbcx.io

VisionGame (VISION)

Yatırımcılar 14 Nisan Perşembe günü TSI 12:00’dan itibaren artık KuCoin üzerinden VISION alım satımı yapabilecek. VISION/USDT işlem çifti KuCoin kripto para borsasında listelenecek.

Lütfen aşağıdaki plana dikkat edin:

  • Desteklenen Ağ: SPL
  • Trading: 14 Nisan 2022, TSI 12:00
  • Withdrawal: 16 Nisan 2022, TSI 13:00

Resmi KuCoin Twitter hesabının VISION haberi:

VisionGame (VISION) Nedir?

VisionGame, blockchain topluluğu için geleneksel oyun yayıncılığı deneyimini getiriyor. Teknik ve yaratıcı hizmetlerle birleştirilmiş benzersiz ürünler paketi, sürekli büyüyen gaming blockchain endüstrisini destekliyor. VisionGame, oyun geliştiricilerin blokzinciri pazarında kolayca gezinmelerine yardımcı olmak için Vision.SDK, Vision.Wallet, Vision.Offering ve Vision.Community olmak üzere dört temel ürün sunmaktadır.

Official Website: https://visiongame.io/

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

 

Garin Kazanciyan tarafından yazıldı.

Kadir Has Üniversitesi Ekonomi ve Uluslararası Ticaret & Finans departmanlarından derece ile mezun oldum. Çeşitli akademik çalışmaların ardından finans sektöründe bir aracı kurumun araştırma departmanında analist olarak 2.5 yıl kadar görev aldım. Blokzincir teknolojisiyle 2019 yılında tanıştım. Kendimi bu konuda geliştirmeye devam ediyorum.

Shiba Inu (SHIB)

Shiba Inu (SHIB) Robinhood Sonrası Yükselişini Devam Ettiriyor I Güncel Fiyat Analizi

Uniswap Labs Ventures Piyasaya Sürülüyor