in ,

ALICE Arsa Satış Detayları!

My Neighbor Alice (ALICE), arsa satışı 1 Ağustos 2022 Pazartesi günü başlayacak. Satış 15 gün sürecek. Ayrıca ekip tarafından duyurulan habere göre, bu arsa satışında ücretsiz arsa satın alma hakkı olacak. Hep birlikte detaylara bakalım.

My Neighbor Alice Marketplace projenin yol haritası için önemli bir adımdı. Kişilerin arsalarını takas edebilecekleri, yeni birincil arsa satışlarına katılabilecekleri Alpha Season-1, 31 Ağustos 2022’ye kadar uzatılmıştır. Daha önce arsa satın almamış herkes bu sezonda arsa satın alabilecek.

ALICE Arsa Satışları Nasıl Olacak?

ALICE

  • 1 Ağustos Pazartesi ile 15 Ağustos Pazartesi arasında 5 farklı aşamada toplam 975 arsa açık artırmaya çıkarılacak (her bir açık artırma aşaması her 3 ila 4 günde bir gerçekleşecektir).
  • Toplam 25 arsa (her aşama için 5 adet), arsa satışının sonunda müzayede katılımcılarına bir çekilişle (ücretsiz) verilecektir.

ALICE

Arsa Satışına Nasıl Katılınır?

Ücretsiz Arsa Kazanabilmek İçin Çekiliş Nasıl Olacak?

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

MES tarafından yazıldı.

Chainlink’ten (LINK) Dikkat Çeken Artış!

Kripto Dostu 10 Ülke