in ,

Aleph Zero (AZERO) Uzun Vadeli İyi Bir Yatırım mı?

Aleph Zero; anında kesinliğe sahip, gizliliği artıran, proof-of-stake sistemiyle çalışan, halka açık bir blockchain’dir.

Aleph Zero’nun kurumsal kullanıma hazır, yüksek performanslı ağı, eşler tarafından gözden geçirilmiş ve bir ACM konferansında sunulan, Yönlendirilmiş Döngüsel Olmayan Grafik (DAG) tabanlı yeni bir fikir birliği protokolü üzerine kurulmuştur.

Aleph Zero

Aleph Zero (AZERO) Kullanım Alanları

 • Nesnelerin İnterneti (Internet of Things – IoT)
 • Akıllı Sözleşmeler
 • Tedarik Zinciri Yönetimi
 • Sanal Oyun Varlıkları
 • Merkeziyetsiz Alan Adı Sistemi (Decentralized Domain Name System – DNS)
 • Evrensel Cüzdan ve Merkeziyetsiz Borsa
 • Varlıkların Dijitalleştirilmesi
 • Noter İmzacısı
 • Şeffaflık – Belge Erişimi
 • Otomatik Vergi Ödemesi
 • Otomatik Ödemeler ve Paylaşımlı Gelir Sözleşmesi
 • Merkeziyetsiz Veri Tabanları

Aleph Zero, işletmelerin, hükümetlerin ve geliştiricilerin, merkeziyetsiz bir mimari kullanmaktan fayda sağlayacak ve mevcut endüstri zorluklarından zarar görmeyecek yeni çözümler oluşturmasını sağlar. Aleph Zero’nun yenilikçi ağı, kullanıcıların ve kuruluşların gelişmiş verimlilik, güvenlik, veri ve işlemlerin erişilebilirliği yoluyla üretkenliği, güvenliği, geliri ve yenilikleri yönlendirmelerine yardımcı olan sayısız yardımcı programa sahiptir.

Aleph Zero, birden fazla unsurdan oluşan kapsamlı bir blockchain projesidir ve DAG protokolleri, ölçeklenebilirlik, akıllı sözleşmeler, onu kriptodaki en iddialı projelerden biri haline getirir. Ayrıca; Aleph Zero, ekosistemi diğer blockchain protokolleri ile senkronize olacak şekilde tasarlanmıştır.

AZERO Fiyat Analizi

AZERO, ağ için yardımcı program token’ıdır. Bu token, kullanıcıların ağın özellikleriyle etkileşime girmesini sağlar. Ayrıca protokol için ana ödül token’ı olarak kullanılır. AZERO, Aleph Zero blockchain’i kullanarak herhangi bir izne gerek duyulmadan uluslararası işlemlerde kullanılabilir.

Aleph Zero; benzersiz özellikler, maliyetler ve performans kombinasyonu sayesinde ağ genelinde ilgi çekmeye devam ediyor ve piyasadaki bazı önemli sorunları çözmeyi hedefliyor. Aleph Zero, piyasadaki en esnek çözümlerden biri olabilir ve çok sayıda potansiyel geliştiricinin ihtiyaçlarına uygundur. Ağın çözmeye çalıştığı konular kripto kullanıcıları için hayati önem taşıyor. Bu doğrultuda mevcut akıllı sözleşme platformlarında yaşanan sorunlar göz önüne alındığında AZERO, uzun vadeli iyi bir yatırım olarak değerlendirilebilir.

AZERO, bu yazının hazırlandığı sıralarda son 24 saatteki %3.03’lük yükselişle 1.07 dolardan işlem görüyor.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Nergis Kartal tarafından yazıldı.

Fuel Labs Nedir?

Tron Kurucusu Justin Sun, FTX’i Satın Alabileceğini Söyledi