in ,

Aleph Zero (AZERO) Nereden ve Nasıl Satın Alınır?

Aleph Zero, anında hızlı ve doğru sonuç sağlayan, gizliliği artıran, Proof-of-Stake konsensüs mekanizmasına sahip bir blok zinciridir. Kurumsal kullanıma hazır yüksek performanslı ağ, “peer-reviewed” Yönlendirilmiş Döngüsel Olmayan Grafik (Directed Acyclic Graph – DAG) tabanlı yeni bir fikir birliği protokolü üzerine kurulmuştur.

Aleph Zero (AZERO) Nereden Satın Alınır?

Aleph Zero’nun yerel token’ı AZERO’yu; MEXC, Gate.io veya Huobi Global gibi çeşitli merkezi borsalardan satın alabilirsiniz.

Aleph Zero (AZERO) Nasıl Satın Alınır?

AZERO token satın almak oldukça kolaydır. Yukarıda belirtilen merkezi borsalardan birine hesap oluşturduktan sonra varlıklarınızı aktarın. Ardından AZERO/USDT işlem çiftinden satın almak istediğiniz AZERO miktarını belirleyin.

Aleph Zero Sektördeki Hangi Sorunlara Çözüm Arıyor

  • Gizlilik
  • Güvenlik
  • Ölçeklenebilirlik
  • Hız
  • Maliyet

Aleph Zero ekibi, konsensüs protokolünü Substrate ile birleştirerek ve ağın üstüne orijinal, yazılım tabanlı bir gizlilik katmanı ekleyerek yukarıdaki zorlukları çözmeyi amaçlıyor.

Aleph Zero, en son Web3 ve DeFi kullanım durumlarını desteklemek için tasarlanmıştır. Ağ, Parity’nin Substrate yığınından öğeleri birleştiren bir genel blok zinciri olarak çalışır.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Garen Varjabetoğlu tarafından yazıldı.

Fransa'da, Nice Sophia Antipolis Üniversitesi'nde Ekonomi-Yönetim bölümünden mezun oldum. Fransızca ve İngilizce dillerine hâkimim. Bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra, blokzinciri teknolojisiyle tanıştım ve kendimi bu alanda geliştirmekteyim.

Ledger ile Öğren: Üstad Splinter ve Kripto Kirpi ile Bilgi Kampı

Ethereum (ETH) ve Avalanche (AVAX) Teknik Analizleri – 19.10.2022