in ,

Aleph Zero (AZERO) Binance’te Listelenecek mi?

Aleph Zero

Aleph Zero (AZERO), Web3 etkinliklerini geliştirmek için tasarlanmış gizlilik odaklı bir blok zinciri olarak çalışır. Protokol, geliştiricilerin daha sağlam sistemler oluşturmasını sağlamak için gizliliği artıran araçlara açık erişim sağlar.

Benzersiz özellikler, maliyetler ve performans sunan Aleph Zero ağı, birçok yatırımcı tarafından ilgi çekmeye devam ediyor. Gelişmiş DeFi işlevlerine açık erişim sağlayan Aleph Zero, son zamanlarda oldukça önemli gelişmeler duyurdu. Bu haberlerin en önemlisi ağ üzerine akıllı sözleşmelerin gelecek olması oldu. Bu gelişime, diğer projelerin ve dApp’lerin Aleph Zero üzerinde başlatılmasına izin verecek. 

Aleph Zero

Bu kapsamda proje birçok özelliği bünyesinde barındırmayı amaçlıyor. Bu özellikleri ise şöyle sıralayabiliriz: 

  • Azero Paladins: Bu proje, gelir paylaşımlı bir yazı-tura ve piyango projesidir. 
  • ArtZero: ArtZero bir NFT pazaryeridir. 
  • Proje, staking ve yield farming projesi olan InkWhale’i destekliyor. 
  • Drkvr: Aleph Zero üzerine inşa edilecek bir metaverse
  • Son olarak da bir NFT koleksiyonu olacak olan AzeroPunks, yakında kullanıcılar ile buluşacak. 

Bu gelişmelerin hepsinin başlangıç olduğunu düşünen uzmanlar, Aleph Zero platformuna katılan çok daha fazla dApp ve proje olacağını düşünüyor. Bunlarla birlikte Aleph Zero, geçtiğimiz haftalarda Polkadot üzerinde bir para-chain slotu kazandı. Bu parachain slotu her iki projeyi birbirine bağlayan bir köprüleme mekanizması olarak kullanılacak ve Polkadot ekosistemine gizlilik ve altyapı getirecek. 

Projenin yerel kripto varlığı da bu gelişmelerin ardından yükseliş yaşayarak 1,35 dolar seviyesine kadar yükseldi. Varlık bu yazının yazıldığı sırada %7,65’lik artışla 1,30 dolar seviyesinden fiyatlanıyordu. 

Aleph Zero’nun yeni geliştirmeler ve ortaklıklar duyurması, yatırımcıların aklına acaba Binance’te listelenecek mi sorusunu getiriyor. Aleph Zero’nun Binance üzerinde listeleneceğine dair herhangi bir açıklama bulunmuyor. Ancak proje, gerçekleştirdiği geliştirmeler ve yenilikler sayesinde birçok kesimin ilgisini çekmeyi başardı. Aleph Zero, geliştirmelere ve yeniliklere devam ettiği sürece, Binance tarafından listelenme ihtimali bulunuyor. Şu anda KuCoin, Gateio ve Huobi gibi platformlar üzerinde listelenen başarılı projenin, Binance üzerinde listelenip listelenmeyeceğini ilerleyen günlerde hep birlikte görmüş olacağız. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

Haftanın Takip Edilecek Makroekonomik Gelişmeleri

Öne Çıkan Yapay Zeka Projeleri Hangileri?