içinde

Alchemy Pay (ACH) ve Immutable X (IMX) Binance’de Listeleniyor

Binance kriptopara borsası bugün yeni iki altcoin’i listeliyor. Bu altcoinler Alchemy Pay (ACH) ve Immutable X (IMX) olarak açıklandı. Borsa tarafından açıklanan detaylar ise şu şekildedir:

Binance, Alchemy Pay (ACH) ve Immutable X (IMX) kriptoparalarını listeleyecek ve 10-01-2022 10:00 (UTC) yani 13:00 (TSI)’de, ACH/BTC, ACH/BUSD, ACH/USDT, IMX/BTC, IMX/BUSD ve IMX/USDT ticaret çiftleriiçin alım satımı açacak.

  • Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak ACH ve IMX yatırmaya başlayabilir.
  • ACH ve IMX için para çekme işlemleri 11-01-2022 10:00 (UTC) yani 11-01-2022 13:00 (TSI)’de açılacaktır.

Alchemy Pay (ACH) Nedir?

Alchemy Pay, satış noktalarındaki perakende işlemler ve havale ödemelerine odaklanan bir ödeme sistemidir. Kullanıcılar, geleneksel ödeme sistemlerinde fiat, sabit paralar ve diğer kriptopara birimlerini kullanarak ödeme yapabilirler.

Alchemy Pay (ACH)

 

$ACH, Alchemy Pay platformunun yönetişim tokenidir. Platformun benimsenmesi ve kriptopara birimleri ile ödeme yapılmasını teşvik etmek için kullanılır. Platform aynı zamanda $ACH tokenlerinin stake edilmesini de destekliyor. $ACH stake etmek, kullanıcılara havaalanı lounge ayrıcalıkları, Netflix ve Spotify üyelikleri gibi çeşitli ayrıcalıklar sunar.

Offical website: https://www.alchemytech.io/index.html

Whitepaper: https://file.alchemytech.io/Alchemy_WP-EN.pdf

Immutable X (IMX) Nedir?

Immutable X, Ethereum blockchain’de NFT’ler için ilk Layer2 (Katman 2) ölçeklendirme çözümüdür. Şimdiye kadar NFT ölçeklendirme çözümleri için oluşturulmuş ve geliştirilmiş teknik olarak en gelişmiş ve uygulanmış çözümdür. $IMX, Immutable X projesinin protokol geliri almak için ayrıca stake’de edilebilen yönetişim tokenidir.

Immutable X (IMX)

Immutable X, projelerin geliştirici ve kullancıı deneyimi ile Layer2 üzerine inşa edilmesini sağlayan birkaç temel bileşen vardır. NFT ekosisteminin karşı karşıya olduğu sorunları çözmek için ortaya çıkmıştır:

  • Ölçekleme (saniyede 3-5 NFT işlemi gerçekleştirme)
  • UX (işlemlerin onaylanma süresi)
  • Maliyet
  • Likidite
  • Geliştirici Deneyimi
  • Çevresel Etki

Official website: https://www.immutable.com/

Whitepaper: https://support.immutable.com/hc/en-us/articles/4405227590799

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Merve Sait tarafından yazıldı.

Ekonometri bölümü öğrencisi. 2020 yaz aylarında FinTech ile tanışmasıyla odağını, Blockchain ve merkeziyetsiz finansa çevirmiş durumda. Aktif olarak blokchain ve kripto paralarla ilgili içerikler üretmekte ve kendisini geliştirmeye devam etmektedir.

Kriptopara

Bu Hafta Piyasalardaki Önemli Gelişmeler | 10 Ocak 2022

AVAX

Ava Labs, TOGG ile Stratejik İş Birliği Yaptı