içinde

Alchemix (ALCX) Binance’de Listeleniyor: Alchemix (ALCX) Nedir?

Binance kriptopara borsası bugün yeni bir altcoin’i listeliyor. Bu altcoin Alchemix (ALCX) olarak açıklandı. Borsa tarafından açıklanan detaylar ise şu şekildedir:

Binance, Alchemix’i (ALCX) listeleyecek ve 2021-11-30 06:00’da (UTC) 09:00 (TSI)’de  ALCX/BTC, ALCX/BUSD ve ALCX/USDT ticaret çiftleri için alım satımı açacak.

  • Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak ALCX yatırmaya başlayabilir.
  • ALCX için para çekme işlemleri 2021-12-01 06:00’da (UTC)/ 2021-12-01 09:00’da (TSI)  açılacaktır.

Alchemix (ALCX) Nedir?

Alchemix, bir mevduatın gelecekteki getirisini temsil eden sentetik tokenların oluşturulmasına izin veren bir DeFi protokolüdür. ALCX, Alchemix’in yerel tokenidir ve protokol yönetimi ve likidite madenciliği için kullanılır.
Alchemix; kendilerini zaman içinde geri ödeyen, son derece esnek, anında krediler sağlayarak DeFi’nin potansiyelini yeniden hayal etmenize olanak tanır.

Sentetik protokol tokenı (alUSD) gelecekteki getiri ile desteklenmektedir.

Official Website: https://alchemix.fi/

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Merve Sait tarafından yazıldı.

Ekonometri bölümü öğrencisi. 2020 yaz aylarında FinTech ile tanışmasıyla odağını, Blockchain ve merkeziyetsiz finansa çevirmiş durumda. Aktif olarak blokchain ve kripto paralarla ilgili içerikler üretmekte ve kendisini geliştirmeye devam etmektedir.

Kriptopara

Bitcoin ve Ethereum Kıyaslaması

Shiba Inu (SHIB)

Shiba Inu Etkileyici Bir Oyun Projesi Üzerinde Çalışıyor