in ,

Alanyaspor Fan Token Satışa Çıkıyor: $ALA Token Nasıl Satın Alınır?

Alanyaspor

Türkiye Süper Lig ekiplerinden Alanyaspor, Socios aracılığıyla bir fan token çıkarıyor. 4 Ekim 2021 Pazartesi günü (bugün) Türkiye saati ile 14.00′te Socios üzerinden $ALA token’ler ön satışa çıkıyor. Fan tokenlerin ön satış toplam adedi 200,000 olarak belirlendi.

Kullanıcılar saat 14.00-16.00 arasında en fazla 25 adet $ALA token alabilecek. Saat 16.00 sonrası için ise maksimum satın alma adedi 100’e çıkartılacak. Taraftarlar $ALA Token’ına sahip olarak oy kullanma hakkı elde edebilecek.

$ALA Token Nasıl Satın Alınır?

$ALA Token satın almak oldukça kolay. Google Play Store ya da App Store üzerinden indirilecek Socios.com mobil uygulaması ile $ALA token kolayca satın alınabilir. Uygulamayı indirdikten sonra yapmanız gereken telefon numarası, kullanıcı adı ve e-mail adresinizle kaydolmak. E-mail adresinize gelen maille hesabınızı aktive ettikten sonra uygulamada cüzdanınıza Chiliz ($CHZ) göndermeniz gerekiyor.

Cüzdan sekmesinden $CHZ Token’larınızı hesabınıza transfer ettikten sonra satış saatinin gelmesini bekleyebilirsiniz. Uygulamada doğrudan $ALA Token bölümü karşınıza çıkmakta ve geri sayım yapılmaktadır. Satış saati geldiğinde o bölümü açarak $ALA Token satın alabileceksiniz.

Kriptoparalar ve blockchain hakkında; her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Onur Özgür tarafından yazıldı.

Endüstriyel tasarım eğitimim dışında 2021'in ilk aylarından beri blockchain ve kriptoparalarla ilgileniyorum ve içerik üretiyorum. Sadece yatırım yapma ve para kazanma amacıyla başladığım bu yolda şimdi bir kariyer hedefliyorum ve bu yönde kendimi geliştirmeye ve başkalarına da elimden geldiğince yardım etmeye özen gösteriyorum.

Türk Kripto Fenomenleri

Türk Kripto Fenomenleri Bu Hafta Neler Konuştu | 3 Ekim 2021

Bitcoin

Chivo Bitcoin Cüzdanıyla Araç Yakıtı Alanlara İndirim