içinde

Ajda Pekkan, NFT Dünyasına Adım Atıyor

Ajda Pekkan

Süperstar Ajda Pekkan, NFT dünyasına adımını atıyor. Pekkan’ın ilk NFT koleksiyonu olacak NFT serisi 15 Ocak’ta yayınlanacak.

Ajda Pekkan’ın resmi Twitter hesabından atılan twit:

“Merhaba, ilk NFT serim Nasa Doge ile sizlerle buluşuyor. NASA Doge web sitesine giriş yaparak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.”

Yapılan açıklamaya göre 100 parçalık NFT koleksiyonu NasaDoge Finance ortaklığıyla hayata geçirilecek.

Nasa Doge sitesinde yer alan bilgilere göre, Ajda Pekkan’ın NFT koleksiyonuna sahip olabilmek için Pancakeswap üzerinden 250$’lık NasaDoge alarak çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. 250 dolar ve katları kadar alım yaptığınız takdirde çekiliş haklarınız da artıyor. Çekilişe katılım tarihi 9 Ocak 2022’de başlıyor ve 25 Şubat 2022 tarihinde sona eriyor.

Bu çekilişe 999 kişi katılımına kadar 10 adet NFT,1.000 kişi katılması halinde 20 adet NFT, 5.000 kişi katılması halinde 40 adet NFT ve 10.000 kişi katılması halinde ise tüm NFT’ler hediye edileceği belirtildi.

Çekilişin sonuçları 28 Mart 2022 tarihinde gerçekleşecek.

NFT’lerin popülaritesi tüm dünyada arttığı gibi ülkemizde de artmaya devam ediyor. Cem Yılmaz, Can Bonomo, Fatma Turgut ve Nurgül Yeşilçay da NFT sektörüne adım atmıştı. Son olarak Acun Ilıcalı yılbaşında NFT pazar yeri olan eneftio.com’u duyurmuştu.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için Telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Garen Varjabetoğlu tarafından yazıldı.

Fransa'da, Nice Sophia Antipolis Üniversitesi'nde Ekonomi-Yönetim bölümünden mezun oldum. Fransızca ve İngilizce dillerine hâkimim. Bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra, blokzinciri teknolojisiyle tanıştım ve kendimi bu alanda geliştirmekteyim.

Piyasada Bulunan Metaverse Çeşitleri

Z Kuşağı Evlerini Bitcoin ile mi Alacak?