in ,

AIDOGE Nedir ve Nasıl Alınır?

Arbitrum ağındaki ilk meme token olan ArbDogeAI (AIDOGE) nedir ve nasıl alınır?

Deflasyonist bir token olan AIDOGE ekosistem uygulamaları tarafından kıllanılmak üzere tasarlanmıştır. AIDOGE, Arbitrum topluluğundaki herkesin erişimine açıktır.

Ekibi ve Yatırımcıları

ArbDoge AI, Arbitrum ekosisteminde geliştirilmiş bir çalışmadır. Protokolün yaratıcıları, Arbitrum konusunda deneyimli ve AI+Web3 ile güçlü bir ürün serisi yaratmayı hedefleyen kişilerden oluşur.

Avantajları

AIDOGE’un %15’lik bir yakma vergisi bulunur. Bu nedenle alım/satım yaparken slippage toleransınızı yaklaşık %20’ye ayarlamanız önerilir.

AIDOGE’u her satın aldığınızda, satın alma miktarına göre bir ARB ödülü kazanma şansına sahip bir Lucky Drop bileti alırsınız. Daha fazla kazanmak için AIDOGE’unuzu da stake edebilirsiniz.

Tekonomisi

Aidoge toplam arzı 210.000.000.000.000.000 tokendir. Token, güçlü deflasyonist özelliklere sahiptir. Uygulama ve değer rotasını takip ederek staking yoluyla pasif gelir elde etmeye izin verir.

Nasıl Satın Alınır?

AIDOGE satın alma işlemleriniz için güvenilir borsaları tercih etmenizi öneririz. AIDOGE almak oldukça basittir. MEXC, Bitget, BTCEX, BingX borsalarında listelenen bu varlığı borsa üzerinden kolaylıkla alabilir, satabilir ve elinizde tutabilirsiniz.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Founder’s Pass NFT Mint Fiyatı Açıklandı!

Aleph Zero

Aleph Zero (AZERO) Kendi Boğasını Yaşayabilir mi?