in ,

AIBC Zirvesi 25-26 Mayıs 2021 Tarihlerinde Dubai’de Gerçekleşecek

AIBC Zirvesi, açılış etkinliğinin başlayacağını duyurdu. Etkinlik, 25-26 Mayıs 2021 tarihleri ​​arasında Dubai Emirliği’nde gerçekleşecek. Etkinlik, BAE’nin finans ve iş merkezinin kalbinde lüks bir mekan olan InterContinental Festival Arena Dubai’de yapılacak.

Dünya neredeyse bir yıldır yüz yüze etkinliklere hasret kaldı. AIBC BAE Super Show; yatırımcıları, düzenleyicileri ve yenilikçileri bir araya getirerek ortaya çıkan en iyi teknoloji ve yeniliği yeni bir hedefe taşıyacak.

AIBC

AIBC’nin kurucusu Eman Pulis; “AIBC’yi her zaman dünyanın her yerinden insanların buluşma noktası olarak gördük. Dubai bize Batı ve Doğu’dan gelen önemli kuruluşlarla tanışıp işbirliği geliştirmeye ve anlaşma imzalamaya teşvik etme fırsatı veriyor. Bu, AIBC’nin yaşam ve ruh bağlantılarının çok az çaba ile veya hiç çaba sarf etmeden yapıldığı ve herkesin Covid-19 salgınından korunurken eve gülümsemeyle döndüğü bir ortam yaratıyor!”

Zirvenin Dubai’de olması, merkezi coğrafi konumu nedeniyle seçildi. Sektördeki tüm büyük teknoloji ve oyun merkezleriyle bağlantıları olan bu ilerici BAE emirliği, AIBC’ye yeni fırsatları keşfetme ve yerel hırsların ötesine geçme, Doğu ve Batı’yı doğal buluşma noktalarına getirme fırsatı sunuyor. Yerel kültürün temsilcilere sergilenen çeşitli endüstriler hakkında derinlemesine bilgi edinme fırsatı vermesinin yanı sıra, yerel yönetim tarafından yaratılan iş ortamı, inovasyon ve yeni teknolojiler için gelişen bir kuluçka makinesi sağladı.

AIBC

Accelliance Yönetici Ortağı ve Dubai Blockchain Center CEO’su Dr. Marwan Alzarouni; “BAE iş için herkese açık. Dubai Blockchain Center, blockchain ekosistemini hem yerel hem de küresel bir sahnede birbirine bağlamada çok önemli bir rol oynamaya devam ediyor. Çok sayıda etkinlik aracılığıyla, insanları verimli etkinliklere ve konferanslara katılmaya geri döndürerek ortaklarımızın gelişmesini sağlamayı amaçlıyoruz.”

AIBC

Dubai merkezli bir şirketin Fintech ve Blockchain avukatı olan Irina Heaver; “AIBC’nin dünyaca ünlü şovunu Dubai’ye getirmesinden oldukça memnunum. Bu, gelişmekte olan BAE kripto ve blockchain topluluğumuz için büyük bir destek sağlayacaktır. Dubai, yaşamak ve iş yapmak için en iyi yer olarak defalarca kendini kanıtladı. Dubai Liderliği, yükselen teknolojiler sektörünü desteklemenin yanı sıra, devlet içinde yükselen teknolojiyi benimseme vizyonunu gösteriyor. Şimdi yeteneğimizi, girişimci ruhumuzu ve bağlılığımızı sergilemek için Dubai’deki uluslararası bir Emerging Tech fuarına hoş geldiniz.”

Covid-19 salgını karşısında Dubai, aşıların yaygınlaştırılması ve yerel halkın enfeksiyon konusunda endişelenmemesini sağlayan sıkı sınır kontrolleriyle olağanüstü bir performans sergiliyor. Her şeye rağmen, etkinliğe katılan herkes için başka bir sağlık ve güvenlik katmanı eklemek üzere maske takma ve vücut ısısını ölçmeyi içeren düzenlemelere uyulacaktır. Rakamları bir perspektife koymak için, BAE şu anda 100 kişi başına toplam 19.9 aşıya sahipken, BAE’yi takiben İsrail 30.1, Bahreyn 8.4, Birleşik Krallık 6.7 ve Amerika Birleşik Devletleri 3.7 aşı performansına sahip. Fly Dubai, salgından bu yana adayı Basra Körfezi’ne bağlayan ilk havayolu oldu ve 12 Mayıs’tan itibaren Malta’dan direkt uçuşlar sunacağını duyurduğu için Dubai’ye seyahat etmek bu salgın günlerinde de oldukça kolay bir hale geldi.

Etkinliğe katılmak veya daha fazla bilgi edinmek için websitesini ziyaret edebilirsiniz.

Impermanent Loss

Impermanent Loss Nedir?

Kriptopara, Bitcoin, Ethereum

Ölçeklendirme Tartışmaları 1: Ölçeklendirme Yolları Nelerdir?