in

Ağustos Ayının En Değerli NFT’leri

Ağustos ayında en iyi NFT satışları listesinde Azuki, CryptoPunk, CloneX, Autoglyphs, Otherdeed, The Eternal Pump ve Meebit koleksiyonları yer aldı.

Ağustos ayı içerisinde 500 ETH (916.8 bin dolar) ile en pahalı NFT satışını gerçekleştiren CryptoPunk listenin ilk sırasında yer aldı. CrptoPunk’ın #3307 numaralı koleksiyonu, listenin ikinci sırasında yer alan CryptoPunk #6634’e 265 ETH’lik bir fark attı.

Listenin ikinci sırasında ise CryptoPunk’ın #6634 numaralı koleksiyonu yer aldı. CryptoPunk, 235 ETH’lik (432.9 bin dolar) NFT satışı ile Ağustos ayının öne çıkan NFT koleksiyonları arasında yer aldı. CloneX’in #9418 numaralı koleksiyonu ise 195 WETH (359.8 bin dolar) ile Ağustos ayının en pahalı NFT satışları arasında listeye üçüncü sıradan giriş yaptı.

Listede ilk beşte yer alan diğer NFT satışları ise lider konumda yer alan CryptoPunk ve Autoglyphs tarafından gerçekleşti. Dördüncü sırada yer alan #511 numaralı Autoglyphs NFT’si 190 ETH (347.2 bin dolar) fiyatından alıcı bulurken, CryptoPunk’ın #4757 numaralı NFT’si 175 ETH (324.1 dolar) seviyesinden satıldı.

Ağustos ayının en pahalı NFT satışlarının yer aldığı listenin altıncı sırasında ise Otherdeed’in #104 numaralı koleksiyonu bulunuyor. Otherdeed #104 kendisine 155 WETH’den (248.7 bin dolar) alıcı bulurken CryptoPunk’ın #4593 numaralı koleksiyonu 113.69 ETH’lik (208.1 dolar) satışla yedinci sırada yer aldı.

10 farklı NFT koleksiyonunun yer aldığı listede CryptoPunk toplam 4 NFT koleksiyonu ile ön plana çıktı. Listenin sekizinci ve dokuzuncu sırasında yer alan #19 ve #40 numaralı The Eternal Pump koleksiyonları 109 ETH ile kendilerine alıcı buldu. Listenin onuncu sırasında ise Meebit’in #11348 numaralı koleksiyonu yer aldı. Meebit #11348, 95 WETH (175.3 bin dolar) ile satış gerçekleştirdi.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Binance Research ile Derin Tokenomik Araştırması

Metaverse ve Gaming Dünyasında Bu Hafta Neler Yaşandı?