içinde ,

Adidas, Yeni NFT Ortaklığı ile Metaverse Dünyasına Adım Attı

Dünyaca ünlü spor giyim markası Adidas’ın ardında çalışan ekip, konuyla ilgili olarak; “Sınırsız olanaklar dünyasına girme zamanı” açıklamasını yaptı.

Adidas, 2 Aralık Perşembe günü Bored Ape Yacht Club, gmoney NFT ve PUNKS işbirliği ile metaverse dünyasına giriş yaptığını duyurdu. Adidas mobil uygulamasında yayınlanan bir makalede; bu girişimin ardındaki geliştiriciler şunları söyledi:

Orijinalliğin modern temsilcisi olarak tanınan Adidas, bu sonbaharda yaratıcılığın sınırına yerleşti: Metaverse. Peki buradaki hedefimiz ne? Metaverse, herkesin en orijinal fikirlerini ifade edebileceği ve hangi biçimde olursa olsun en özgün benliğini ortaya koyacağı yerdir. Blockchain ve NFT’ler sayesinde de metaverse’ün öncüleri, kendi yarattıkları bu evrenin bir parçasına sahip olabilirler.

Adidas mobil uygulamasında yayınlanan makalede; Adidas’ın ikonik eşofmanı, Bored Ape NFT’nin bir parçası olacak biçimde yeniden çizildi. Bored Ape Yacht Club, Ethereum (ETH) blockchain’inde basılmış 10.000’den fazla NFT içerir. Ayrıca; gmoney, Fortune NFTy 50’de öne çıkan önemli bir kriptopara birimi ve NFT influencer’ıdır.

PUNKS Comic ise kripto çizgi romanları oluşturmak için hem NFT dünyasını hem de fiziksel çizgi romanları birleştirir.

Kaynak: cointelegraph.com

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Nergis Kartal tarafından yazıldı.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde İngilizce Matematik bölümü öğrencisi. KoinSaati içerik editörü.

Lithium Finance (LITH) Huobi Global’de Listeleniyor: Lithium Finance (LITH) Nedir?

Ethereum

Ethereum (ETH), Cardano (ADA) ve Solana (SOL) Teknik Analizi | 3 Aralık 2021