içinde

Acun Ilıcalı’dan NFT Platformu Adımı: Eneftio.com

eneftio.com

Acun Ilıcalı, eneftio.com alan adı altında NFT ticaret (alım-satım) işlemlerinizi yapabileceğiniz ve oluşturduğunuz eserleri (NFT’leri) ücretsiz olarak satabileceğiniz NFT pazar yerini duyurdu.

NFT pazarı günden güne büyümeye devam ediyor. Kısa bir süre önce NFT ile ilgili projelerinin olduğunu belirten Acun Ilıcalı, kendi NFT pazar yerini oluşturduklarını resmi Twitter hesabı üzerinden açıkladı. Proje (Eneftio) Polygon (MATIC) altyapısı üzerinde geliştirilmiştir.

 

Yılbaşı gecesi bu duyuruyu gerçekleştiren Ilıcalı, NFT’ye resmen bir adım atmış oldu. Acun Ilıcalı’nın metaverse dünyasına girmek gibi bir hedefi olduğu açıkça görülüyor.

NFT Rüzgarına Acun Ilıcalı da Kapıldı

Türkçe ve İngilizce olarak kullanılabilecek platformun ilk NFT koleksiyonun Survivor yarışmasından olacağı belirtiliyor.

eneftio.com

Bunun yanı sıra NFT satın almanın, oluşturmanın veya keşfetmenin mümkün olduğu Eneftio’da banka ve kredi kartları aracılığıyla Türk Lirası ile de alım satım işlemleri yapılabilecek. Dünya çapında tanınan bir platform olmayı hedefleyen Eneftio’nun, trend olan blockchain ve metaverse dünyasına dahil olmayı amaçladığı da internet sitesi üzerinden aktarılıyor.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız

Batuhan Görbulak tarafından yazıldı.

Hacettepe Üniversitesi Almanca Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun olduktan sonra kendisini çeviri ve yerelleştirme alanlarında geliştirdi. Farklı şirketlerde serbest çevirmenlik yapmakta olan Batuhan, 2020’de kripto paralar ile tanışmasıyla birlikte iş ağını genişleterek FinTech alanında birçok projenin çevirisinde tecrübe kazandı. Son 1 senedir çalışmalarını FinTech alanına yoğunlaştırarak Blockchain'i keşfetme yolunda çalışmalarını genişletiyor ve şimdilerde ise koinsaati.com'da co-founder ve "chief editor" olarak aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Bitcoin BTC

Koinsaati Akademi: Market Maker (Piyasa Yapıcı) Nedir?

Bitcoin

Nasıl Akıllı Bir Trader Olunur?