in ,

Acquire.Fi (ACQ) Nedir? Nasıl Satın Alınır?

kripto blockchain

Yatırım ve Web3‘ün kesiştiği sektörlere yeni bir boyut kazandıran Acquire.Fi, gerçek dünyadan gelir getiren işletmelerden sürdürülebilir APY’yi zincire taşıyarak herkesin kullanımına sunuyor. Peki, Acquire.Fi nedir ve $ACQ nasıl satın alınır?

Ekibi ve Yatırımcıları

Kripto pazarlama ajansı tarafından kurulan Acquire.Fi projesinin arkasındaki ekip, Web3 hukuk danışmanı, NFT ve DeFi protokol geliştiricisinden oluşmaktadır. Projenin sunduğu yatırım havuzları, servet oluşturmayı tüm yatırımcılar için kapsayıcı hale getirir ve kripto varlıkları satın alarak kripto portföylerini çeşitlendirmek için bir platform sağlar.

Yol Haritası

2022 yılının Mart ayında kurulan proje, yol haritasını her geçen gün geliştirerek devam ediyor. 2023 yılı içerisinde Alternatif Zincir Entegrasyonunu gerçekleştirmeyi ve kullanıcılara çok zincirli bir yapı sunmayı hedefliyor. Merkeziyetsiz marketplace ve yatırım DAO‘sunu edinmek için yükseltme sürümünü gerçekleştirmeyi planlıyor.

Avantajları ve Dezavantajları

İlk kripto M&A pazarın sunmayı planlayan proje, bireysel yatırımcıların Web3 şirketlerinin, geleneksel işletmelerin ve gerçek dünya varlıklarının kısmi mülkiyetine erişmesine olanak tanıyan yatırım havuzlarını geliştirir. Centrifuge ve Acquire.Fi gibi projelerle kripto paraya yeni bir getiri yöntemi sunar. Acquire.Fi, gerçek dünyadan gelir getiren işletmelerden sürdürülebilir APY’yi zincire ve herkesin kullanımına sunar.

Acquire.Fi, NFT’ler aracılığıyla kitlesel fonlamalı yatırımların mülkiyetini kullanıcılara verir. Yatırım havuzları ve kitle fonlaması ile NFT’leri kullanarak 100 dolardan 100 milyon dolara kadar tüm yatırımcılara kar sağlar. DeFi yatırımcıları, Acquire.Fi ekosisteminde yer alan yatırım havuzlarındaki geleneksel satın almaları finanse edebilir.

Tokenomisi

ACQ, Ethereum platformu üzerinde geliştirilmiştir ve ERC20 standardıyla tamamen uyumludur. Token, cüzdanlar ve borsalar gibi üçüncü taraf hizmetlerle uyumludur ve kolay entegrasyon sağlar. Acquire.Fi yardımcı program tokeni olan $ACQ’yu stake etmek birçok fırsat sunar. Kullanıcılar artık Uniswap’te likidite sağlayabilir ve ACQ LP tokenlerini stake edebilir.

ACQ Nasıl Satın Alınır?

ACQ nasıl alınır sorusunun cevabı oldukça basittir. KuCoin, Uniswap (V3) ve Bilaxy gibi birçok kripto varlık alım satım platformunda listelenen tokeni yine bu borsalar üzerinden kolaylıkla alıp satabilir ve elinizde tutabilirsiniz. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Bölümümle ilgili ortaya koymuş olduğum çeşitli akademik çalışmalarım bulunuyor. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Bitcoin, Kuantum Bilgisayarlara Karşı!

Humans.ai Testnet Yayında!