in ,

Access Protocol Airdrop’u Nasıl Alınır?

Bağımsız kripto para veri platformu CoinGecko, resmi Twitter hesabı üzerinden Access Protocol airdrop’unu duyurdu. 

Peki airdrop ödülünden yararlanmak için neler yapmalısınız? Yapmanız gereken işlemler oldukça basit birkaç adımdan oluşuyor. Bu adımları sizler için listeledik: 

  • Öncelikle, “https://www.coingecko.com/account/rewards” adresini ziyaret etmelisiniz. 
  • Sayfayı ziyaret ettikten sonra CoinGecko hesabınıza giriş yapın ve ödül olarak dağıtılan şekerleri toplayın. 
  • Şekerleri topladıktan sonra yine aynı sayfa üzerinde ACS ödüllerine dair bilgiler yer alıyor. Topladığınız şeker sayısına göre ACS ödülü kazanabiliyorsunuz. 

Ödül toplama etkinliği, 15 Ocak 2023 tarihine kadar devam edecek. 

Topladığınız şekerler ile alacağınız ACS ödülleri ise şöyle: 

  • 800 Candy = 250 ACS
  • 1500 Candy = 500 ACS
  • 2800 Candy 1000 ACS
  • 6000 Candy = 2500 ACS
  • 11000 Candy = 5000 ACS

15 Ocak 2023 tarihine kadar günlük ödüllerinizi CoinGecko üzerinden giriş yaparak temin edebilirsiniz. Airdrop’a katılan kullanıcılar CoinGecko’nun erişim havuzunda 1 yıl boyunca otomatik olarak stake edilecek. CoinGecko havuzunda yer alan kullanıcılar, platformun haber bülteni olan Gecko Ramblings’e erişim elde edecekler. Kazandığınız şeker ödüllerini “Ödüllerim” kategorisi altında bulabilirsiniz. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

Trust

Trust Wallet PancakeSwap’a Nasıl Bağlanır?

Gear Nedir?