in ,

Acala Network (ACA) Nasıl Stake Edilir?

Acala Network, Polkadot ekosistemi için oluşturulmuş merkeziyetsiz bir finans platformudur. Acala ekosistemi, kullanıcıların LDOT için DOT tokenlerini stake etmesine olanak tanıyan, otomatikleştirilmiş bir pazar modeli tarafından desteklenen merkeziyetsiz bir borsa (DEX) içerir.

ACA Nasıl Stake Edilir? 

  • Stake işlemine başlamadan önce bir cüzdan oluşturmuş ve ACA’nızı bu cüzdana aktarmış olmanız gerekir. 

  • Bir sonraki adım olarak Collateral Staking ve ardından “Deposit/Withdraw ACA” butonuna tıklayın

  • Stake etmek istediğiniz ACA miktarını girin ve ardından “Deposit” butonuna tıklayın.
  • Stake işlemini gri almak için işlem ücreti ödemeniz gerektiğini ve bu işlem ücretlerini ödemek için stake edilmiş ACA’nızı kullanamayacağınızı unutmayın.

  • Stake ettiğiniz ACA miktarı “Stake Edildi” olarak görünecektir. Bunların dışında ACA ödüllerinizi takip edebilir ve isterseniz bu ödülleri talep edebilirsiniz.
  • ACA ödüllerinin bir sadakat bonusuna tabi olduğunu unutmayın. ACA’nızı geri alabilir yine de sadakat bonusunuzu kazanabilirsiniz. Ancak ödülleri talep etmek ACA bonusunuzu kaybetmenize neden olur. 

  • Kulanıcılar, ACA ödülerini “Claim” butonuna tıklayarak talep edebilir. Kullanıcılar ayrıca “Deposit Withdraw” butonuna tıklayarak ardından çekmek istedikleri miktarı girerek stake edilmiş ACA’larını geri çekebilirler. 

 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

kriptopara

Liquity (LQTY) Nedir? Nasıl Alınır?

Everton FC Fan Token (EFC) Nedir? Nasıl Alınır?