6 Ağustos 2021 Tarihli Cardano (ADA) Fiyat Analizi

ADA, Cardano

Cardano fiyatı, 26 Temmuz tarihinde yükseliş hareketlerini sonlandırarak yavaş ve sağlam bir yükseliş trendinin önünü açtı. Bu hareket, ADA’nın önemli bir direnç seviyesini geçmesine izin vererek sonraki engele yol açtı.

Bu gelişme sonrası bir geri çekilme olası görünüyor. Bu nedenle, yatırımcıların istikrarlı destek seviyelerine geri çekilmeye dikkat etmesinde fayda var.  , 12 Temmuz tarihindeki yükselişi 26 Temmuz tarihinde 1.373 dolara kadar geldi, ancak üzerinde pek fazla tutunamadı. Başarısız girişimin geri çekilmesi, 1 Ağustos tarihinde 1.373 doların üzerinde kapanamayan ikinci bir yükselişe neden oldu.

Cardano

İki başarısız denemeden sonra, ADA nihayet 1.373 doların üzerinde 9 saatlik bir mum çubuğu üretti, ancak bu hareketin devam edip etmeyeceği belli değil. Boğalar bu seviyeyi savunur ve ADA’yı daha yükseğe taşırsa, arz bölgesi 1,44 ila 1,50 dolar arasında test edilecektir.

Cardano
Source: www.fxstreet.com

Cardano fiyatı için işler biraz zor görünse de, 1.495 doların üzerinde kesin bir kapanış düşüş tezini geçersiz kılabilir ve boğaların hareketini bizlere gösterebilir. Böyle bir hareket, 1.61 dolar direnç seviyesinin yeniden test edilmesi olasılığının kapılarını açar.

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Batuhan Görbulak tarafından yazıldı.

Hacettepe Üniversitesi Almanca Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun olduktan sonra kendisini çeviri ve yerelleştirme alanlarında geliştirdi. Farklı şirketlerde serbest çevirmenlik yapmakta olan Batuhan, 2020’de kripto paralar ile tanışmasıyla birlikte iş ağını genişleterek FinTech alanında birçok projenin çevirisinde tecrübe kazandı. Son 1 senedir çalışmalarını FinTech alanına yoğunlaştırarak Blockchain'i keşfetme yolunda çalışmalarını genişletiyor ve şimdilerde ise koinsaati.com'da co-founder ve "chief editor" olarak aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Bitcoin

Madenciler Geri Döndü: Bitcoin Fiyatı Bunu Göstermeye Başladı

Ethereum

Ethereum Kriptopara Sektörünün Ana Varlığı Haline Gelebilir