in ,

5ireChain Testnet’i Yayınlandı!

5ire, kar amaçlı bir ekonomiden fayda amaçlı bir ekonomiye geçiş yapma misyonuna sahip beşinci nesil bir blok zincirdir. 

5ireChain, resmi Medium hesabı üzerinden 5ire Testnet’i Thunder’ı yayınladığını duyurdu. Projenin token lansmanın ise 15 Aralık 2022’de yapılması planlanıyor. Ekip, testnet’in yayına alınmasını şu ifadeler ile duyurdu: 

“Ekibimiz, son birkaç aydır çok yönlü bir testnet deneyimi oluşturmak için sıkı bir şekilde çalışıyor. Temel özelliklerin yanında, EVM entegrasyonu ve birlikte çalışabilirlik temel odak alanlarımız oldu.” 

Geliştiricilerin, gerçek varlıkları satın almaya gerek kalmadan işlevleri test edebileceği, oluşturabileceği, değiştirebileceği veya blok zincir ağ performansını izleyebileceği testnet’te kullanıcıları neler bekliyor? 

5ire ekibi, yayımladığı duyuruda 5ire testnet’ini diğer testnet’lerden ayıran özellikleri açıkladı. 

5ire testnet’inde yer alacak bazı özellikler şöyle: 

  • 5ireChain Testnet, platformun kendisine ait olan ve Proof of 5ire adı verilen bir konsensüs algoritmasını kullanır. 
  • 5ireChain Explorer, testnet üzerinde bulunan bir diğer özelliktir. Bu özellik, 5ireChain platformunda oluşturulan blokları görüntülemeyi ve keşfetmeyi amaçlar. 5ireChain Explorer, 5ireChain ekosisteminde şeffaflığı geliştirmek ve teşvik etmek için oluşturulmuştur. 
  • 5ire Web Cüzdanı, kullanıcılara hepsi bir arada bir deneyim sunan oldukça güvenilir bir kripto cüzdanıdır. 
  • 5ireChain’in güçlü on-chain yönetişim mekanizması ise gelecekteki ağ değişiklikleri teklif edilirken hem topluluğun hem de ekip üyelerinin iradesinin dikkate alınmasını sağlar. 
  • Sürdürülebilirlik ve işlem havuzları bulunmaktadır. 

Peki Testnet’e Nasıl Katılabiliriz? 

  • Başvurunuz gönderildikten sonra bir süre incelemeden geçecek ve kriterleriniz uygunsa 5ireChain ekibi sizinle iletişime geçecektir. 

5ireChain ekibinin web sitesi üzerinden yayınladığı testnet katılım şartları işte bu kadar. Proje herhangi bir airdrop duyurusunda bulunmadı fakat gelişmelerden haberdar olmak ve 5ireChain hakkında daha fazla bilgi almak için projenin web sitesini veya sosyal ağ hesaplarını takip edebilirsiniz. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

Ankr (ANKR) Hack’lendi!

BTC Fiyatı 17.000 Doların Altında Yatay Hareket Ediyor!