içinde ,

3 Büyük Kripto Para Borsasında Listeleniyor: Project Galaxy (GAL) Nedir?

Dünyadaki en büyük Web3 kimlik bilgisi veri ağı olan Project Galaxy (GAL); 5 Mayıs’ta FTX’te, KuCoin’de, Huobi Global’de listeleniyor.

Açık ve iş birliğine dayalı altyapı üzerine inşa edilen Project Galaxy, Web3 geliştiricilerinin ve projelerinin daha iyi ürünler ve topluluklar oluşturmak için kimlik bilgilerinden yararlanmasına yardımcı olur. Veri küratörleri, Galaxy’nin Uygulama Modüllerinde (Galaxy’s Application Modules) aynı zamanda Credential Oracle Engine’de ve Credential API’de kimlik bilgileri kullanıldığında ödüllendirilir.

Uygulama Modülleri, Galaxy OAT’leri (On-chain Achievement Tokens), NFT sadakat programları, çeşitli kampanyalar, topluluk ve özelleştirilmiş yönetişim içerir. Geliştiriciler, kredi puanlama ve saldırı önleme algoritmaları dahil olmak üzere gelişmiş özelleştirilmiş kullanım durumları için Credential Oracle Engine ve Credential API’yi de kullanabilir.

Project Galaxy’nin KuCoin kripto para borsasındaki listeleme tweet’i:

Project Galaxy, topluluk üyelerinin Galaxy Credential Data Network’te dijital kimlik bilgilerini düzenlemeleri ve katkıda bulunmaları için altyapı sağlar. Altyapı, birden çok veri kaynağı aracılığıyla kimlik bilgilerinin küratörlüğünü destekler. Küratörler, on-chain kimlik bilgileri için sorgulamalar veya anlık görüntüler ile 7 farklı zincir üzerinden veriye katkı sağlayabilir. Ayrıca; off-chain kimlik bilgileri için Twitter, Discord, Github veya çeşitli çevrimdışı olaylardan veri sağlayabilirler.

Project Galaxy’nin Huobi Global’deki listeleme tweet’i:

Project Galaxy’nin yerel yardımcı program token’ı GAL; yönetişimde, uygulama modülü ücretlerinde ödeme yöntemi olarak, Galaxy Oracle Engine ve Galaxy Credential API için ödeme yöntemi olarak ve dijital kimlik bilgilerini düzenlemede kullanılır.

Project Galaxy’nin FTX’teki listeleme tweet’i:

Ayrıca; Project Galaxy (GAL), 5 Mayıs 17:00’de Binance’de vadeli işlemlere açılıyor.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz

Nergis Kartal tarafından yazıldı.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde İngilizce Matematik bölümü öğrencisi. KoinSaati içerik editörü.

FED Faiz Oranlarını 50 Baz Puan Artırdı, 2000 Yılından Beri En Büyük Artış!

Binance, Fransa’dan Onay Aldı