in ,

3 Büyük Kripto Borsasında Listeleniyor: Eco (ECOX) Nedir?

Fiat para birimlerine merkeziyetsiz bir alternatif olarak hareket etmeyi amaçlayan Eco (ECOX) bugün TSİ 18.00’de Gate.io, KuCoin ve ByBit’de listeleniyor. Kullanıcılar ECOX/USDT işlem çiftlerinden işlemlerini gerçekleştirebilirler. 

Eco, daha şeffaf ve iş birliği içerisinde çalışan merkeziyetsiz bir para birimidir. Fiat para birimlerinin satın alma gücünün düştüğü çevrimiçi topluluklar ve çevrimdışı kullanım durumları sonrası ortaya çıkan piyasalar için merkeziyetsiz bir kripto rezerv para birimi olarak hareket eder. Eco, Bybit, a16z Crypto, Coinbase Ventures ve diğer üst düzey yatırımcılar tarafından desteklenir. 

Eco projesinin iki token’ı bulunur. Bunlardan bir tanesi değişken arz temelli para birimi olan $ECO topluluk içi harcamalarda kullanılır. Diğeri ise $ECO’nun benimsenmesi için açık bir piyasa beklentilerini başlatmayı amaçlayan deflasyonist arz token’ı $ECOx’dir. Eco projenin yönetişim token’ıdır.

Token Adı: ECOx
Token Sembolü: ECOX
Maksimum Arz: 1,000,000,000
Token Türü: ERC-20
Alım-satıma başlama zamanı: 7 Kasım 2022 TSİ 18.00
Ticaret Çiftleri: ECOX/USDT
Fiyat: 0 USDT
Başlangıç arzı: 93.750 ECOX

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Bölümümle ilgili ortaya koymuş olduğum çeşitli akademik çalışmalarım bulunuyor. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Binance

FTT Neden Düşüyor?

Hashflow (HFT) Binance’te Listelendi: Hashflow (HFT) Nedir?