28 Ağustos 2021 Tarihli AVAX, XRP ve SOL Fiyat Analizi

Kriptopara, Bitcoin

Avalanche (AVAX)

Temmuz ayının son günlerinden itibaren inanılmaz bir ralli gerçekleştiren AVAX, ATH noktasının küçük bir miktar altından dönüş yaşamıştı. Bu dönüş 41-45 dolar aralığındaki direnç kırılımının retest’i olarak görünüyor.

AVAX

Yukarı yönlü hareket için onayını almış olması, Bitcoin tarafından negatif bir fiyat hareketinin gelmemesi halinde ATH noktası olan 60.30 dolar tekrardan test edilebilir. Bu noktanın da kırılması halinde 70-71 dolar seviyelerinde yeni bir ATH ile karşılaşabiliriz. Piyasa genelinde herhangi bir negatif hava oluşması halinde 41-45 dolar desteği tekrardan test edilebilir. Bu desteğin kırılımı halinde ise 37.00 dolar seviyelerinde destek bulabilir.

Ripple (XRP)

Daha önceki analizlerimizde (25 ağustos tarihli) belirttiğimiz 1.26-1.28 dolar bölgesinde oluşan ikili tepe formasyonu sonrası 1.07 dolar desteğine kadar düşüş yaşayan Ripple, bu destek üzerinden gelen güçlü alımlar ile 1.20 dolar seviyesine kadar tekrar yükseliş gösterdi.

Ripple

1.20 dolar ara direncinin kırılımı halinde 1.26-1.28 dolar bölgesi tekrar test edilebilir. Olası bir geri dönüş halinde ise yine 1.07 dolar seviyelerinde destek bulacaktır.

Solana (SOL)

Her geçen gün yeni bir zirve noktası oluşturan Solano, bu yazının hazırlandığı saatlerde 93 dolar seviyelerinden fiyatlanırken, 95.04 dolar seviyesi ile gün içerisinde zirvesini yeniledi.

Solana

Daha önceki analizlerimizde olası bir yeni ATH noktası olabilecek olan 98 dolar seviyelerine kadar yükseliş devam edebilir. 82 dolar seviyelerinde ara bir destek oluşumu göze çarpıyor ve olası bir geri dönüş halinde bu seviyelerde destek bulabilir.

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Hollywood

Hollywood’dan İnovasyon ve Başarı Dersleri

En başarılı Token’ların Birleşimi olan DeFi Pulse Index (DPI) Token nedir?