içinde , ,

27 Aralık 2021 Tarihli Ceek VR (CEEK), Radio Caca (RACA) ve Decentraland (MANA) Teknik Analizleri

kriptopara Binance Coin

27 Aralık 2021 tarihli Ceek VR (CEEK), Radio Caca (Raca) ve Decentraland (MANA) teknik analizlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Gün içinde paylaştığım teknik analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter: Kripto Kirpi

CEEK

0.50 seviyelerindeki dirence kadar hızlı bir düşüş süreci geçiren CEEK, bu destek seviyesi üzerinden gelen güçlü alımlar ile 0.71 dolar direncini geçtiğimiz hafta kırmıştı. Ancak bu iğrenç eviyesi üzerinde tutunmakta başarılı olamayınca tekrardan 0.65 dolar seviyelerine kadar bir geri çekilme yaşadı.

CEEK

Bu yazının hazırlandığı saatlerde 0.69 dolar seviyelerinden işlem görürken, 0.71 direncini de kırılım için test ediyor. Bu kırılımın gerçekleşmesi halinde, 0.94 seviyelerindeki dirence kadar yükseliş trendi devam edebilir. 0.71 direncinden reddedilmesi ve satışların devam etmesi halinde ise 0.50 dolar seviyelerindeki destek tekrardan ziyaret edilebilir.

RACA

Gün içerisinde, yerli kripto para borsamız Paribu’da listelenecek olan RACA, 0.00552-0.00608 majör destek bölgesinin kırılması sonucunda sert düşüşler yaşamıştı. 0.00230 desteğinin altında fiyatlanmalar gerçekleşmesine rağmen, bu destek seviyesinin üzerine tekrar dönüş yaşayarak hızlı bir şekilde toparlanma sürecine girmiş görünüyor.

0.00380-0.00403 bölgesindeki majör direnci, bu yazının hazırlandığı saatlerde ikinci defa test ediyor. Bu test sonucunda 0.00403 direnci üzerinde gerçekleşecek bir fiyatlanma halinde, 0.00552-0.00608 bölgesindeki bir diğer majör direnç test edilebilir. İkinci defa reddedilmesi halinde ise 0.00270-0.00300 bölgesindeki majör desteğe geri dönüş yaşanabilir.

MANA

5.57 direncinden reddedildikten sonra, hızlı bir şekilde 2.90-3.40 majör destek bölgesine kadar gerileyen MANA, bu destek üzerinden güzel alım tepkileri alarak yukarı yönlü yeni bir ivme kazandı. 4.20 direncinin test edilmesi ve kırılımı halinde, yeni bir yükseliş trendi için onay almış olacak.

Bu yeni yükseliş trendi sonrası 5.57 direncinin test edilme olasılığı da artıyor. 2.90-3.40 bölgesinin aşağı yönlü kırılımı halinde 1.74 seviyelerindeki desteğe kadar düşüş trendi devam edebilir.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

CheersLand Platformundaki Light Year Game IGO’su için Katılım Rehberi

Kriptopara

THETA (THETA), Chiliz (CHZ) ve Alien Worlds (TLM) Teknik Analizi | 27 Aralık 2021