26 Ağustos 2021 Tarihli Bitcoin, Binance Coin ve Avalanche Fiyat Analizi

Temel Analiz

BTC

46.500 seviyelerindeki ara destek bölgesine kadar düşüş yaşayan Bitcoin, bu yazının hazırlandığı saatlerde 46.750 seviyelerinden fiyatlanıyor. Bu ara destek bölgesinin de kırılımının gerçekleşmesi halinde 45.400 seviyelerinden kırılımın retest’i için bir geri dönüş sinyali verebilir.

Destek üzerine atamaması halinde ise 42.800-43.000 bölgesine kadar düşüşler devam edebilir. 46.500 üzerinde kalmayı başardığı taktirde 47.500 seviyeleri tekrar test edilebilir. 47.500 üzerinde bir kapanış gelmesi halinde ise tekrardan 50.000 seviyelerine yolculuk başlayabilir.

BNB

Mayıs ayında kırılımı gerçekleşen 485 dolar seviyelerindeki desteğe kadar yükseliş gerçekleştiren BNB bu seviyenin yukarı yönlü kırılımı için iki denemede bulundu ancak ikisinde de reddedildi. Sert düşüşlerin yaşandığı bugün içerisinde negatif piyasa koşullarının devam etmesi halinde 453 dolar seviyelerindeki ara destek bölgesine kadar sarkmalar gerçekleşebilir.

Yukarı yönlü bir ivme kazanması halinde ise öncelikle 486 dolar direncinin test edilmesi ve kırılımı halinde 525 dolar seviyelerine kadar bir yükseliş izleyebiliriz.

AVAX

Gerçekleştirdiği ralli sonrası 58.98 dolara kadar yükseliş gösteren AVAX, 54 dolar direncinin kırılımında başarısız oldu ve piyasa genelinde de oluşan olumsuz havanın da etkisi ile düşen trend oluşumunun içerisine girdi.

40 dolar seviyelerindeki desteğe kadar sarkma ihtimali görünen AVAX için düşen trend kırılımının gerçekleşmesi halinde 54 dolar seviyeleri tekrar test edilebilir. 54 direncinin kırılımı halinde ise 70 dolar seviyeleri görülebilir. 40 dolar altında gerçekleşecek kapanışlar halinde ise 30-32 dolar bölgesinde bulunan desteğe kadar düşüş trendi devam edebilir.

Kripto paralar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Linux Felsefesinin Etkisi

Robotiğin Geleceğimizi Değiştirmesinin 10 Yolu