in , , ,

25 Ağustos 2021 Tarihli Bitcoin, Ethereum ve Ripple Fiyat Analizi

Bitcoin Ethereum, Ripple

Bitcoin (BTC)

47,500 USD desteğine kadar geri çekilen Bitcoin, bu yazının hazırlandığı saatlerde 47,600 seviyelerinden fiyatlanıyor. Bu desteği ikinci defa test ederken üzerinde kalma çabaları da devam ediyor. Destek kırılımı halinde 46,400 USD ara desteği ve 42,800 USD seviyelerindeki destekler test edilebilir. Bir toparlanma belirtisi oluşması halinde ise 50,800 USD direnci tekrardan görülebilir.

Ethereum (ETH)

3,320 USD seviyelerindeki dirençten reddedilen Ethereum, 3,190 USD seviyelerindeki desteğin de kırılımını gerçekleştirerek tehlikeli bir bölgeye atmış görünüyor. Bu destek kırılımının retestinin de gerçekleşmiş olduğu görünüyor. Düşüşün devam etmesi halinde 2,960 USD ve 2,840 USD destekleri test edilebilir. 3,190 USD üzerine geri dönüş halinde ise 3,320 USD direncine kadar yükseliş devam edebilir.

Ripple (XRP)

1.26 USD direnci üzerinde, 1.28 USD seviyelerinde oluşan ikili tepe formasyonu ve Bitcoin üzerinde yaşanan düşüşler ile 1.12 USD seviyelerine kadar düşüş yaşayan Ripple (XRP) da 1.12-1.16 USD bandında yatay bir seyir izleniyor. Düşüşün devam etmesi halinde ilk destek seviyesi olarak 1.07 USD görünüyor. Hareketin yukarı yönlü ivme kazanması halinde ise 1.26 USD direnci tekrar test edilebilir.

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

lithium finance

MEXC, Innovation Zone’da Lithium Finance (LITH) Projesini Listeleyecek

kripto para, bitcoin

KoinSaati Akademi: Bitcoin (BTC) Nedir?